Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal tinilány szenved,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal tinilány szenved, valami megoldás? Hogyan lehet meg tudni ha a párom nem szeret már? A fiúk mit csinálnak ha le akarják rázni alányt?

Figyelt kérdés

Sokszor írtam már erre az oldalra a barátommal kapcsolatban.Több ideje marakodunk egymással.Az utóbbi időben teljesen megbolondult,a problémákra nem tud semmit mondani,nem lehet vele megbeszélni semmit.Ha fel hi

ívom hogy miért nem keres lazán azt mondja hogy nem tudja. A barátaival sem olyan a viszonya eddig mint volt.A szüleimmel is beszéltem erről,és úgy tünik nagyon rezeg a léc a szüleim szerint is..:( Teljesen magam alatt vagyok 2 éves kapcsolatot nem tudok magamtól eldobni,el sem tudom képzelni mi lenne velem...tegnap felhívtam este,azt mondta ma beszélünk és nem keresett pedig ilyenkor általában már találkozunk :'(:'(:'(:'(:'(:'('


2011. febr. 4. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus szakítás előtti állapot.
2011. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj neeee:'(
2011. febr. 4. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos végül szakítottatok? Most képzeld el, én 7,5 éves kapcsolatot dobtam most "csak" úgy el. Pedig ilyenkor ezt kell tenni. Vannak ilyen érzelemgyenge emberek, akiknek kényelmes a szitu. (fiu vagyok) Mondani szokták, hogy szegény az, aki mástól vár boldogságot. Ne legyél szegény. Valószínű neki kényelmes a helyzet, tudja, hogy mit kell éreznie, vissza is él vele manipulatív módon, de nem érzi azt!!! Gyengén pszichopata aki mással játszik és nem kellemetlen neki. Gondolkodj el mélyen ezeken, mert tudom nem egyszerű! Ilyenkor alakul ki függőségi viszony. Én 5 évig szenvedtem, te ne tedd! Soha többé nem fogom! Én most 2. hete ünnepelek, ünnepelem magamat! :)
2011. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!