Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen alakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen alakú lányról?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok ha hosszú, de ha már idekattintottál kérlek olvasd el..Egy olyan alakú lányról mit gondoltok akinek pici felesleg van itt is ott is de tényleg csak pici, tehát annyit takar a dolog hogy nem feszes a hasa meg a combja stb, de nem kövér, még nem is duci. Sajnos nincs szerencsés alakom, tehát a csípőm keskeny és a medencecsontom pedig nagyon széles:( A medencecsontomnál egy felesleges gramm nincs rajtam, mondjuk a hasamon van valamennyi de sosem tudok szép alakot csinálni magamnak mert az az átkozott csont ott van amiből nem tudok fogyni nyilvánvalóan.. A cicim mondjuk szép formás és nem is pici, de a fenekem elég kicsi. Az arcomat sokan dicsérik, ezért gondolom szép arcom van. Egyszer azt mondták nekem hogy az a lány akinek nincs gyönyörű alakja és feszes hasa az semmit nem ér.. Fiúk ti mit szólnátok egy ilyen lányhoz? Ezzel a kijelentéssel nagyon elvették az önbizalmamat:( Válaszolók: légyszi írjatok nemet és kort is, köszi:))
2013. szept. 6. 19:11
 1/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Bőven túl sokat aggódsz az alakod miatt.

Ahhoz hogy párkapcsolatod legyen nem kell hogy pamela anderson legyél, sőt... de ha meg azon múlik az önbizalmad hogy milyen a feneked, akkor meg nem is tudom :\ :DD Kívánok neked sok sikert hogy a jövendőbelid lásson benned mást is D:

2013. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudod, nem minden a külső... ha neked nem tetszik, és látsz benne alakítani valót, akkor tegyél ellene, persze ha tudsz.
2013. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb egy képpel illusztrálni???
2013. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
próbáltam tenni, sikerült is 58 kilóról 54re lefogynom, de több nem megy le, csak irtó nagy koplalással voltam nyár elején 52 kiló, és amint el kezdtem enni(persze nem össze vissza hanem odafigyeltem arra hogy mit eszek) egyből jött vissza, koplalással meg nem élhetek egész életemben:S
2013. szept. 6. 19:20
 5/10 anonim válasza:
Figyelj mindenkinek van egy saját párja a világba ha te ilyennek születtél nem kell se figyókuráznod se semmt te igy vagy szép ahogy vagy aku lefujjoz az nem a te pasid egyszer majd a te pasiddal is találkozni fogsz aki ugy szeret ahogy vagy aki lefujjol aszt meg magasrol szard le :)
2013. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A koplalás a legrosszabb, amit csinálhatsz, ezzel sose lesz jó alakod. Ha azt akarsz, ahhoz olvasni, tájékozódni és gondolkodni kell. Nemigen tűnsz olyannak, aki ezekre képes lenne... és ez sokkal nagyobb baj, mint az akármilyen alak.
2013. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A koplalás hülyeség. Ha fogyni akarsz, keress valami normális edzésprogramot (R. Réka és tsai). Testmozgás + odafigyelés arra, hogy mikor, mennyit eszel + kva sok kitartás és menni fog.
2013. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a széles medencecsontú, keskeny derekú csajokat :)
2013. szept. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: a csípője keskeny és a medenccsontja széles.


Ezt amúgy nem tudom elképzelni.

De nem kell tökéletesnek lennie senkinek.

2013. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked teljesen jó alakod van. Ne aggódj már ennyit emiatt! Van, akinek ennyi se jut. Nem ez a világ, hidd el. :-)
2013. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!