Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angliába készülök babysitterne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliába készülök babysitternek. Nem beképzeltségből, de nem vagyok ronda, meg elég csinos is, van esély rá, hogy az apuka "szemet vet" rám?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 23:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy elve féltékeny "tehén" anyuci nem venne fel egy magyar csajt a bébije mellé, ugyanis köztudottan csinosak vagyunk mi magyar lányok. Tehát valszeg nem így indul a sztori, az meg rajtad is múlik, hogy végződik.
2009. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy apuka kifejezetten a kövés és csúnya csajokra indul be, úgyhogy kár előre variálni :)
2009. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ez nem egy holywoodi film forgatókönyve, téged köz9s megegyezés alapján hivnak ,gyerekrevigyázni, lessz egy saját szobád, és csak a gyerekek végett mész oda, nem pedig h az apucinak plussz szolgáltatást végezz, tehátne id3geskedj, nekem is van ismerős barátnőm aki kint van londonba és neki semmi ilyen tapasztalatanincs , ahbár gyönyörű lány.
2009. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm meg olyan helyen volt, ahol az anyuka volt a bombázó. Pont azért kellett bébicsősz, hogy anyuka mégtöbbet kihozhasson magából és apuka büszkén mutogathassa...
2009. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

ha jó csaj vagy én tuti rádmozdulnék,

apuci

2009. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
na, mi volt, rádmoccant?
2011. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!