Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angliába készülök babysitterne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliába készülök babysitternek. Nem beképzeltségből, de nem vagyok ronda, meg elég csinos is, van esély rá, hogy az apuka "szemet vet" rám?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 23:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy a barátnőmmel megtörtént. Mivel ott lakom majd velük, ezért..
2009. nov. 1. 23:43
 12/26 A kérdező kommentje:
a "szüleim" küldtek el. Van két hetem, hogy cuccoljak.
2009. nov. 1. 23:45
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
de amúgy ti, pasik kamuk vagytok. ha hozzátok menne valami bombázó bébicsősz tuti gondolnátok arra, h milyen jó lenne megdugni a csajt. még lehet meg is tennétek. lehet.. tuti..
2009. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég egy szülő hogy teheti ezt?Amúgy szerintem ne menj úgy hogy alapból félsz,majd ott elválik.Továbbra sem tudlak nyugtatni - sanszos a dolog.
2009. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok "prütykölni". A prütykölés az utolsó dolog, ami most eszemben van, de egyébként semi vetemednék ilyesmire, csak mint írjátok, lehetséges és nem tudom, hogy kezelném a helyzetet.
2009. nov. 1. 23:49
 16/26 anonim ***** válasza:
48%
ha tetszik majd az apuka kufircolj vele egyet.
2009. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem akarom sajnáltatni magam, de sajna ez van. De az a baj, hogy eléggé félek, a barátnőm már hazajött, fősulira jár, nem fogok senkit ismerni.

Azt tervezem, hogy majd esetleg később eljönnék, ha találnék valami más munkát, vagy ilyesmi.

2009. nov. 1. 23:53
 18/26 anonim válasza:
100%

Ha jól végzed a dolgod, a gyerekek szeretnek, anyukával jóba vagy, akkor talán anyukát tudod a védelmedre használni. De hiába szeretnek a gyerekek, ha anyuka csúf, tésztaképű angol tehén, vagy egyéb, csúf és formátlan nyugat-európai tehénke, mert akkor úgy is féltékeny lesz és ha kiderül, mehetsz.

Viszont ha az apukát megfelelő módon tájékoztatod, hogy igen sokba fog ez neki kerülni,mert a helyi feminista szervezettel igen jó kapcsolatokat ápolsz, vannak profi ügyvéd barátaid és egyébként is a pasasod egy nagydarab állat (itt hivatkozhatsz rám XD), akkor talán megmentheted az állásod. vagy közlöd vele, hogy leszbikus vagy. Nem kell annak lenni, ne ijedj meg..

Csak keményen és okosan!

2009. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

:D

Köszi. :)


OK, ez a leszbi- szöveg tetszik. :)

Bár még nem tuti semmi, hátha 2 hét alatt még történik velem valami szerencsés is. (bár kétlem)

Aztán arra is gondoltam, hogy ócska ruhákban, meg slamposan mutatkoznék, hogy azt gondolják, "Jesszus, de csúnya!". :D

2009. nov. 2. 00:05
 20/26 anonim ***** válasza:
41%

a leszbire nehogy anyuka mozduljon:P

majd vigyazz ne legyen a halo es a furdo bekamerazva.

meglatjak a nunidat:)

2009. nov. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!