Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angliába készülök babysitterne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliába készülök babysitternek. Nem beképzeltségből, de nem vagyok ronda, meg elég csinos is, van esély rá, hogy az apuka "szemet vet" rám?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 23:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
hat, ennyit rolad is. miert kell bekurvulni?
2009. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

ajaj

akkor anyuka rögtön kirúg és mehetsz a híd alá.

2009. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Most az a baj hogy nem vágom azt hogy neked ez tetszene ha az apuci meg akarna prütykölni, vagy nem tetszene?

mert akkor ugy válaszolok rá.

2009. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát ennyi erővel menj prositnak, ha már ezen jár az eszed.
2009. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Bocs, ha félreérthető voltam.. Pont, hogy ettől félek, hogy rámmoccan, mert a barátnőmmel megtörtént! Én NEM akarom!!!!!!!!
2009. nov. 1. 23:30
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekre vigyazni mesz,nem b@szni!Ha nem viselkedsz kihivoan nem probalkoznak be.
2009. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Fú de jót röhögtem. :DDD


Engem izgatna a szitu, ha jó a pasi. :D


Na jó, nem...


Amúgy ha tényleg annyira jól nézel ki, és az apuka "olyan" fajta, akkor van esély rá.

2009. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nyílván nem baszni megyek, hanem mert muszáj, elküldtek otthonról, barátnőm sem viselkedett úgy, ráadásul ő nem is valami szép, mégis... Na mindegy, csak érdekelt volna, ha nem lenne muszáj, lenne hová mennem, nem mennék, mert nem bízom bennük. Köszi
2009. nov. 1. 23:39
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem leszel az esete,amúgy most akkorát röhögtem akkor minden jó nő üljön otthon és ne menjen dolgozni,mert rá mozdul a főnők?:D
2009. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki küldött el otthonról meg miért?Amúgy szerintem simán sanszos a dolog.A prütykölni szó tök tetszett fenn :D
2009. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!