Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meddig bírnátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bírnátok ezt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy távkapcsolatban vagy egy fiúval, mindketten fiatalok vagytok, a tanulás mellett az utazást nem lehet megoldani. Közben a fiúnak lesz egy másik barátnője, aki egyben az osztálytársa, de bizonygatja, hogy szeret és Veled akarja leélni az életét..el is hiszek neki, mert te is nagyon szereted de közben fáj, hogy mással van együtt mindennap és látod a képeiket, elmeséli, hogy mi történt köztük (nem részletesen csak, hogy képben legyél hol tartanak) Ha tényleg érzed, hogy szeret ez a fiú és később, mondjuk 1 év múlva már lehet valami a dologból, mert szeretitek egymást akkor meddig tartasz ki? Várnál rá hónapokon keresztül, úgy, hogy közben szenvedsz vagy elengednéd?
2013. szept. 3. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor hitegesd magad, te szenvedsz ne én, mi a p*csömnek tépjem itt a szám ha ugyanolyan idióta naív kislány vagy.
2013. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
18 evesen volt egy tävkapcsolatom aztän egyre kevesebbet hivott ereztem hogy van valakije!nagyon szerelmes voltam de elhagytam ott kereste nekem a kifogäsokat hogy de ö szeret engem meg hogy együtt akartunk elni ha befejezzük a sulit.azt hittem eljön a viläg vege!aztän 1 honap mulva mäsik barätom volt.persze kiderült hogy valoszinüleg jol ereztem es neki volt mäs!külld el a haläl f......ra!!!nekem ezt nem engedte a büszkesegem!
2013. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még el is meséli, hogy a másik lánnyal miket csinál?

Már ne haragudj,de te normális vagy, hogy hagyod magad így megalázni?

Mi a fészkes fenéért várnál a srácra, ha más csajjal csókolózik.

Te írtad le: "másik barátnője van" namégegyszer: MÁSIK azaz nem te!

2013. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolod, szeret téged, ha arról mesél neked, hogy egy másik lánnyal mi történt épp közötted (ami egyértelmű, hogy neked mekkora fájdalmat okoz). Ez egy utolsó szemét alak, egyszerre két embert hiteget és b*sz át.
2013. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!