Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meddig bírnátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bírnátok ezt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy távkapcsolatban vagy egy fiúval, mindketten fiatalok vagytok, a tanulás mellett az utazást nem lehet megoldani. Közben a fiúnak lesz egy másik barátnője, aki egyben az osztálytársa, de bizonygatja, hogy szeret és Veled akarja leélni az életét..el is hiszek neki, mert te is nagyon szereted de közben fáj, hogy mással van együtt mindennap és látod a képeiket, elmeséli, hogy mi történt köztük (nem részletesen csak, hogy képben legyél hol tartanak) Ha tényleg érzed, hogy szeret ez a fiú és később, mondjuk 1 év múlva már lehet valami a dologból, mert szeretitek egymást akkor meddig tartasz ki? Várnál rá hónapokon keresztül, úgy, hogy közben szenvedsz vagy elengednéd?
2013. szept. 3. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egész ott kezdődik drágám. Ha tényleg annyira oda van értem és szeret akkor kibírja azt az 1 évet egyedül :)
2013. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem várnék
2013. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem pont ilyen, de valami hasonló helyzetben vagyok én is, magamat ismerve én várnék rá, attól függetlenül, h tudom, h szeret de van valakije.. :/ 18f
2013. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fordítok: A csávó megcsalja a csajt, de a csaj túl sügér ahhoz, hogy ezt teljes mértékben felismerje és vár.

NE VÁRJ BABÁM...

2013. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Kétségbe esett és szánalmas döntés az ha vársz rá..

Ne legyen ilyen alacsony az önbecsülésed. Nem szeret igazán ha mással van. Vagy inkább mondom úgy,hogy nem utalgatok. Egyszóval lukra játszik. Az ilyen hidd el nem a nagy szerelmet keresi.

2013. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az a baj, h kevés ember tudná megcsinálni, hátmég megérteni egy Carrie Bradshaw és egy Mr. Big féle kapcsolatot! lehet, h tényleg szeretitek egymást, és együtt lesztek, de nem biztos, h most, lehet csak később:)
2013. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De közben mindent megtesz azért, hogy minél kevesebbet sérüljek, mindig vígasztal és érzem, hogy szeret és ha tehetné velem lenne. Csak ez most nem lehetséges..Megígérte, hogy nem adja fel a kapcsolatunkat.
2013. szept. 3. 20:55
 8/14 AndrejjaMarijann ***** válasza:

De ne viccelj már,ha szeretne,akkor nem járna másik lánnyal!Én ezt nem is értem,hogyan hiheted el neki,hogy ez neki rossz.Ez egy vicc a részéről.

Engem akárhányszor agyon vert a volt szerelmem,mindig elhittem neki,hogy szerelemből teszi.Ez körülbelül ugyanakkora sügérség.

2013. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dobd már!!!!Nem tündérországban élünk :/
2013. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
meg igazából nem a barátnője az a lány, de szereti és már csókolóztak párszor, csak hivatalosan nem járnak..
2013. szept. 3. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!