Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk milyennek tartatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyennek tartatok egy csajt ha azt mondjátok rá hogy aranyos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 09:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
12:24-el értek eggyet :) Én is ezt gondolom róluk
2009. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hasonlóképp=)
2009. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én páromnak az aranyos lányok tetszenek, szerinte én is az vagyok. És amellett, hogy vki aranyos, lehet szép is, sőt sztem akkor igazán szép, ha közben bájos, aranyos is! És rám még senki nem mondta, hogy csúnya vagyok, sem hogy átlagos. Úgyhogy nem feltétlenül ronda az, aki aranyos! Ezt akartam kihozni ebből! :-D

22/N

2009. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Férfi aggyal:megnézném meztelenül.Meg lehet testi kapcsolat is lehet!Ezen kívül:nem akar többnek látszani mint aki,emberszámba veszi a másik embert!
2010. jan. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos az a lány, aki mellett már az is nagyon nagy örömöt okoz, hogy megölelhetet, érzed az illatát, vagy amikor együtt alszotok, felkelsz, látod a lányt aki ott alszik melletted, ahogy picike levegőket vesz :) és átöleled. Erre megilyed szegényke, tágra nyílt boci szemekkel néz, hogy most mi történik, majd amikor meglátja hogy te ölelted meg, ismét érzi a biztonságot, ellazul, és alszotok átölelve egymást :) Ez a lány ARANYOS :)
2010. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, 19F !!!!!!!!!! :D
2010. márc. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!