Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek egy pasit szerelmessé?

Figyelt kérdés
A srác kifelé azt mutatja, hogy nincsenek érzelmei, viszont én érzem, és tudom, hogy vannak. Amikor csókol, amikor ölel, szinte sugározza magából az érzelmeket. Viszont azt mondja, hogy ő soha nem volt és nem is lesz szerelmes senkibe. Valamiért nagyon gyilkolja magában az érzéseket, talán okkal. De mégis, mit tegyek, hogy ne nyomja el magában az érzelmeit, hogy szerelmes legyen? Kár lenne ezért a srácért.

2013. aug. 30. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hmmm... Én a két kezemet összetenném, ha barátnőm lenne, nincs is magasan a léc, mégsincs rám szüksége senkinek. Bezzeg a tuskó emberkék vonzzák a lányokat. Újra és újra. Mert hát az ember már csak ilyen.
2013. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha a lányok ragaszkodnak az a baj ha nem akkor meg az. Senkinek nem jó semmi se. Már nincs barátom egy kis ideje és jön ez a srác neki meg nem kellek.
2013. aug. 30. 23:01
 13/19 anonim ***** válasza:
Drága kérdező, ugyanez a helyzet nálam, de írtam is neked. Én még azért reménykedem valamennyire.
2013. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom viszont lehet jobb lenne ha hagynám a pasit. Ha nem szeret akkor nem is fog máskor se.
2013. aug. 30. 23:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én "választottamnak" elég nehéz éve lesz, én azért is adok neki időt. Talán téged is megszeret a tied.
2013. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hé csajszi. Igazad volt, mind egyforma. Egyikkel sem érdemes törődni.
2013. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én meg tele vagyok szeretettel és nincs senki aki iránt kimutathatom! És én is hiányolom!
2013. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Krisztina úgy látom csalódtál, sajnálom.

Utolsó, kevés ilyen fiú van.

Tényleg nem tudom mit tegyek. Két hete csókolóztunk először, azóta is mindig, ha találkozunk. De ő mégse akar komoly kapcsolatot, lehet fél a csalódástól.

2013. aug. 31. 09:26
 19/19 anonim ***** válasza:
#12: Nem minden ember egyforma. Van, akinek sok az, ha ragaszkodsz hozzá, van, akinek nem. Nem a ragaszkodással van a baj, hanem esetleg a túlzott ragaszkodással, vagy van, akinek esetleg az is sok lehet, ha minden nap felhívod. Nehéz jól cselekedni, én ezt aláírom, csak én már kezdek lelkileg belefáradni az eredménytelenségbe, pedig nem akartam többet, csak szeretni és szeretve lenni, de mintha túl sokat kértem volna az élettől. Bezzeg aki nem becsüli meg a másikat, annak már a szakítás után egy héttel ott a következő. Nem igazán értem az életet, de talán nem is lehet megérteni. Beletörődni viszont nagyon nehéz a folyamatos kudarcokba, én legalábbis talán túl érzékeny vagyok ehhez.
2013. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!