Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám legyőzzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám legyőzzni az önbizalomhiányomat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
,Mert szemüveges, fogszabályzós lány vagyok.Kicsit duci is vagyok.
2008. júl. 1. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichologus sokat tudna segiteni, és ne vedd azt, hogy oda csak ez idegbetegek járnak. Ez tök hűlyeség. Egy szakember sokkal jobban tud segiteni, mint 9 tapasztalatlan barátnő. Elöszőr is öltözködj úgy és olyan ruhákba ami téged kiemel, vagy csinosit, pl fekete cuccok, vagy a folyoiratokba is sok ilyen tanácsot adnak, hogy mi emel ki és milyen cuccba vagy hátrányba, és érezd jol magad bennük. Mert hiába van rajtad egy méreg drága ultre mega szuper sexy cucc, ha te nem érzed jol magad benne. Hidd el, hogy sokat segit. Meg aztán kezdd el sminkelni magad, hordj divatos frizukat, amik neked tetszenek. Mutasd meg, hogy adsz magadra, és nem vagy te kevesebb, mint más lány csak azért mert a természet bőkezű volt hozzád. A szemüveg sem hátrány, sőt egyre nagyobb divat. Válassz egy divatos és az arcformádnak legjobban megfelelő szemüveget, illetve a szemüvegeseknek megfelelő sminket, mert pl a fekete kicsinyiti a szemeket. És ne bizonytalanodj el soha! TE nem vagy kevesebb, mint más lány, mint más csontváz kollekcio, és nem vagy kevesebb, mint a többi egészséges szemű. Egyedi vagy a világon, aki mindenből a legjobbat érdemli, érezd magad jól mindig és mindenhol. És probálj meg bizni önmagadba. Okos vagy, szép vagy, ügyes vagy! Igy gondolkozz! És hidd el a pasik már nem istenitik a csontváz kollekciokat, akiket biosz ora után vissza kell vinni a szertárba! Remélem hasznos volt a válasz, bár egy kicsit! Légy erős és szoritok neked'
2008. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és nagyon hasznos volt.:)
2008. júl. 1. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem baj tényleg ha szemüveges vagy mert vedd például Anastaciát, akit nehezen tudunk a különböző színű szemüvegei nélkül elképzelni Ő tényleg tudja hogyan kell úgy választani hogy kiemelje az arca érdekes részleteit, a duciság megint nem baj amíg karbantartod magad, pl ne hagyd ellapulni a feneked, meg megereszkedni a melleidet, mert általában ezekben nincs hiány a duciknál és ha szép formás amolyan de szívesen rásóznék meg megpuszilnám akkor ez éppen hogy előny megint, a fogszabályzóval meg azt tudod kezdeni hogy szép fényesen tartod és gyakran mosolyogsz vele mert fel tudja dobni ahogy csillog, engem legalábbis nem az zavarna egy amúgy szimpatikus lányon az tuti!
2008. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szemüveget le tudod cserélni kontaktlencsére, ha nagyon zavar. Én sem tetszem magamnak szemüvegben, úgyhogy csináltattam lencsét. A fogszabályzóról meg: gondolj arra, hogy mikor lekerül, milyen szépek lesznek a fogaid. Sportolj valamit, az ad endorfint, amitől jókedvű is leszel. Menj strandolni, úszni, napozz (csak módjával)!
2008. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem. Belöled lehet a legjobb csak ha nem lesz szemüveged. fogszabályzód és lefogysz kcisit. tegyél érte az istenért.bye
2008. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

25 éves lány vagyok.


17-18 évesen elhatároztam, hogy teszek az önbizalomhiány ellen. Lefogytam, befestettem a hajam, igyekeztem kedves és normális maradni zavaró külső körülmények ellenére, kitöltöttem az életemet célokkal, sportoltam, felvettek az ország legjobb egyetemeire, megtanultam két és fél nyelven, néha énekelni jártam, biciklitúrákra és kirándulni, meztelenül fürdőztem a Velencei-tóban, külföldi ösztöndíjat nyertem, ötmillió könyvet elolvastam, ittam-buliztam-füveztem...

semmi nem maradt ki az életemből, amit a fiatalok szoktak, kivéve a párkapcsolatot.

20 évesen belementem egy kompromisszumkapcsolatba, kb. azért hogy már legyen, ő volt az első barátom.


Amióta ennek vége, két és fél éve, olyan vagyok, mint egy hülye tinilány, folyamatosan rinyálok, hogy miért nem néz rám senki. Egyszerűen NEM HISZEK benne, hogy ha megint nekiállok felturbózni magam kívülről-belülről, akkor az ér valamit.

Tényleg ennyire számít a külső és tényleg ekkora baj, hogy nincsen csinos pofim???


Valaki segítsen, mert nagyon el vagyok keseredve.

Úgy érzem, nekem ezekről a dolgokról le kell mondanom, mert talán alkalmatlan vagyok rá :((((

2009. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Vannak srácok, akik soha nem fognak téged szereti, mert nem csinos a pofid (ahogy írtad.)


És? Vannak olyanok, akiknek nem a külső az első.

Nézd meg a tipikus "jócsajokat". A pasik köpőcsészéik:) Ilyen akarsz lenni?

Szerintem ez gusztustalan.

Vannak tulajdonságok. A te küldős lehet, hogy nem a legszebb, de biztos van más, amiben jó vagy. Ne add fel a tartalmas életmódot, ismerkedj. Előbb utóbb rátalálsz valakire, akinek tökéletes leszel.

És az a srác szépnek is fog látni.

Külsődön meg tudsz javítani ruhákkal, kiegészítőkkel. Legyen stílusod!

2010. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
először is ne érezd magad egyedül...énvagyok az élő példa: szemüveges vagyok, nem is kicsit erősek a lencsék, nemsokára megkapom a fogszabályzót, és ezt a fogsort évszázadokig kell majd szabályozni :D de mégis tudom "kezelni". elég sokan írták már más kérdéseknél is, és ez egy remek módszer: tűzz ki célokat, melyek eléréséért tegyél is, mert a siker élménye nagyon fontos, hiszen csak így látod hogy érdemes időt fektetni egy-egy dologba, és egy idő múlva rájössz h ilyen szempontból nincs határ. a fogszabályzó majd lekerül,és gyönyörű fogaid lesznek, a szemeid 20-21 év körül műtetni lehet, az enyhe duciság ellen pedig tudsz tenni, ne aggódj :) tudom, olyan könnyedén mondom, de énis ilyen vagyok, leszámítva az utolsót, ugyanis pár éve keményen küzdöttem h felszedjek pár kilót. és még nagyon messze van még a szemműtétem, a fogszabályzóról pedig nem is beszélnék,de mégis elégedett vagyok. vannak barátaim, és egyszerűen élvezem az életet. megtanultam keményen megdolgozni egy-egy célért. gondolj te is a barátaidra, azokra a pillanatokra, amiket velük töltöttél...vannak olyan, amiket semmi pénzért nem adnál oda senkinek, igaz? ilyenkor mindjárt optimistább az ember (:
2010. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!