Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok novemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok novemberben betöltöm a 14-et. és még nem volt meg az elsö csokom! Szerintetek ez nem égö?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 13:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Már miért lenne égő? Most komolyan? Majd akkor csókolózz valakivel ha azt tényleg szereted. Csak azért, mert az menő, ne csináld. Majd azzal akivel tényleg úgy vagy együtt, hogy szereted és tudod, hogy ő is szeret téged. Éppen ezért nem égő! Az változó, hogy ki mikor találja meg a neki megfelelő embert. Én most múltam 13 és már csak elvi alapokon sem akarok még egy néhány évig csókolózni. Bátyám elmúlt 17 amikor először csinálta. Ne akard elhamarkodni.
2013. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy égő! Én is novemberben leszek 14 én se csókolóztam még. És aztán?! Ennek kéne a normálisnak lennie. Ha a többiek nem ezt mondják az kit érdekel? Mert téged ne érdekeljen! Majd megtörténik akkor amikor kell?
2013. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
nem mert minden agyba dől el ha neked nem tetszik tegyél ellene ne várd amíg magától jőn mert lehet hogy évek múlva fo
2013. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
nem mert minden agyba dől el ha neked nem tetszik tegyél ellene ne várd amíg magától jőn mert lehet hogy évek múlva fog
2013. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!