Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem csókol meg több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg több randi után sem?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok az az "ugorjunk egymásnak azonnal" típus,de sok-sok séta,beszélgetés,teaház,mozi után egy 25 éves férfiembernek már illene megcsókolnia a leányzót,nem? Vagy ennyire hathat rá az,hogy még az első randin azt mondtam,hogy egy randi senkit nem kötelez semmmire? Mondjuk azóta már jó pár volt,szóval csak sejtheti hogy nem kényszerből vagyok vele együtt :) Amúgy egy határozott fellépésű,jó kiállású fiatalember,de ezt nem értem... mi lehet a gond? Belül is valami gubanc van?
2009. okt. 31. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az első randin azt mondtam,hogy egy randi senkit nem kötelez semmmire?

Aha, annyira hat rá, nincs ott semmi gubanc, lehet hogy te nem jól adod a jeleket.

Örülj hogy egyáltalán volt több randi ha ilyeneket mondasz, most meg azt hiányolod hogy nem csókol meg.

Adj a szájára egy puszit, utána már lehet hogy merni fog ő is kezdeményezni:)

2009. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen,első randin kicsit nem jó kedvemben voltam :D


Én is csodálkoztam,h ennek ellenére még találkozni akar velem,szóval ezért is gondolom,h csak akar tőlem valamit,ha már az ilyen beszólásomat túlélte :D

2009. okt. 31. 01:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na jó ha randik vannak akkor nincs gond. Legyél vele kedves, akár el is mondhatod hogy első randi is jó volt de más ok miatt volt beszólás, mert úgy látszik akarod a dolgot. Emiatt meg ne aggódj ha te sem tudsz lépni, ha túl korán megcsókolt volna akkor meg az lenne a bajod:) Sor fog arra kerülni, de jelezzed már neki, a nő is kezdeményezhet, fogd meg a kezét véletlenül vagy valami és mondd hogy véletlen volt de mostmár nem engedem el.
2009. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csókold meg Te őt! Én ezt tettem már a második randin,nem bírtam várni,annyira akartam a pasit. Szerencsére jól sült el,abba se hagytuk fél óráig..:D 27/L
2009. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdeményezz Te! :)
2009. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a barátod akar lenni. :D


Amúgy valóban, a férfiak hajlamosabbak komolyan venni a nők szavát, pedig hát ez egy hülyeség. :)

Amit tehetsz, az pl. hogy nem szembe ültök egymással a randin, hanem melléülsz. Mivel ugye ő ül le később, ezért te átülsz mellé valami kamu indokkal.

Igazítsd gyakran hátra hajad a füled mögé, hogy szabad legyen az arcod! Nézd a száját néha! Vegyél le az arcáról/hajából egy szöszt! Bökd oldalba, tedd a vállára a kezed, kérj tőle zsebkendőt és érj a kezéhez, ...

Végső esetben egyél bele a spagettijébe, hátha egy szálra cuppantok rá. :D


Amúgy tényleg jól érzitek magatokat a randin? Ezt ki is mutatod?

2009. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg jól érezzük magunkat :) legalább szerintem :D Legutóbb is, több mint 6 órát voltunk együtt, ő is végig mosolygott és én is (na nem gúnyosan..), többször összenevettünk, sokat beszélgettünk, szóval..ez nálam eddig mindig + dolgokat jelentett.
2009. nov. 1. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs szájszagod?

Moss erősen fogat, használj szájvizet, vagy rágót.

2009. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg,igaza van az előzőnek! Mi van ha ez a gond? Az elég ciki lenne. :S
2009. nov. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!