Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vitatkoznak ennyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vitatkoznak ennyit a feminizmuson? (lent)

Figyelt kérdés

Két fajta elv van:

1.A férfi pénzt keres,a nő háztartást vezet és neveli a gyerekeket.

2.A nő és a férfi is dolgozik,de nem csak a nő foglalkozik az otthoni dolgokkal/A nőnek van párja de karrierista és nincs gyerekük.

Miért kell ezen ennyit veszekedni?

Mind a kettőnek megvan az előnye és hátránya.

Szerintem mindenki el tudja dönteni hogy melyik ,,utat járja",nem?



2013. aug. 26. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem feminizmus kérdése, hanem pl. a lehetőségeké is. Nagyon kevés olyan család van, ahol megtehetik, hogy csak a férj dolgozzon. Függ a gyerek(ek) korától is, illetve attól, hogy van-e valamilyen segítség (nagyszülő), van-e keret pl. bébiszitterre, családi napközire, stb. stb.

Nem ennyire fekete, vagy fehér ez a téma...

2013. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Hát, a feministák egyébként is eléggé el vannak szállva, mindenen annyira kiakadnak...

CSak egy alapos dugás kéne nekik, hogy lenyugodjanak.

NAgyon egyszerű, ahol a férfinak van elég jó keresete, hogy eltartja a családot, ott nem kell dolgozni a nőnek, úgyis elég munka van egy család takarításában, főzésben, stb.

Ahol nem ilyen szerencsés a helyzet, ott sajna dolgozni kell a nőnek is, és a férfinak akkor se kötelessége besegíteni a takarításba pl, mert a nő se fog villanyt szerelni.

Ha akar, és szivesen csinálja a férfi, akkor csinálja, ne kötelességből.

Mondjuk szerintem, és ez teljesen a saját véleményem, a nők amíg nők addig alárendeltek maradnak a dolgokban.

Már az idők kezdete óta így van, és a génjeikben hordozzák ezt, ahogy a férfi az uralkodást a nő felett.

Ezzel nincs mit tenni, így van, és kész.

Persze nem kell erre rá tenni egy lapáttal, de pl általában a nő kiszolgálja az urát, az ágyban is általában a férfi vezeti a nőt.

Legalábbis szerintem ez van.

2013. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 26. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A feministák egyenjogúságról beszélnek, miközben meg vannak győződve a nők felsőbbrendűségéről. Ez a konfliktus fő oka, amennyire én látom.
2013. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2. Válaszoló!

Kívánom neked hogy megtaláld a párodat, aki kiszolgál majd és elismeri a felsőbbrendűségedet.

Csak vigyázz hogyha véletlenül a partnered mégis egyenlőségre vágyik, és ezt te megtagadod, nehogy elkezdjen mérgezni vagy ilyenek. Ilyen nézetek mellett ezen sem lepődnék meg. (ne értsd félre nem kívánom a halálodat) A gondolkodásod olyan beszűkült, hogy kishíján repedés keletkezett a tér idő hálózatban amikor ezt a kommented megosztottad.

A hozzászólásodból azt vettem le, hogy a tátsadalomban egyedül a nőknek vannak kötelezettségei, a férfiak azt csinálnak amit akarnak.

öregem, még szerencse hogy ritka madár az ilyen gondolkodású a 21. Sz. ban.

(bocs a hibakert , telefonrol nehez.)

2013. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg, mutáns lehetek, mert az én génjeimbe n sajnos nincs bekódolva hogy a férfiak felsőbbrendűek.

Mondjuk alighanem majdnem te vagy az egyetlen, aki ezt gondolja. 100 ból 99 nő nem értene veled egyet.

2013. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolónak jár az év bunkója díj! Szép volt ;) De legalább láttunk is egy szép példát, hogy miért van szükség a feminizmusra. A nők nem több jogot akarnak maguknak, hanem egyenrangúságot, mert bármennyire is fáj belátni egyeseknek, de mindannyian emberek vagyunk. Csak nem olyan nehéz ezt felfogni....
2013. okt. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!