Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb, ha vitatkoznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha vitatkoznak, vagy ha nem beszélik meg a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sok embert látok, akik majd mindenen össze vesznek.

De, sokan meg ha valami bajuk van, nem beszélik meg, hanem mind a két fél csöndbe marad, vagy azt mondja, amit a másik hallani szeretne, de közbe pont az ellenkezőjére gondol.

Melyik a rosszabb?


2011. ápr. 29. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább veszekszek,mivel eleve nem tudom a szőyneg alá a seperni a problémákat,ilyen típus vagyok.Ebben nem ismerek pardont.Egy pasi meg is utált ezért rendesen,de nem nagyon érdekel.Nem leszek Bólogató János...
2011. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyikem, mindkettő azt jelenti, rossz kommunikáció.

Az érzéseinket, nem tetszéseinket, vágyainkat kikel mondani, ahhoz, hogy harmonikus kapcsolatban éljünk de mindezt szépen civilizált emberek módjára, kedvesen, szeretetteljesen is meglehet tenni.

Én amióta ezt gyakorlom sokkal boldogabb vagyok a párommal.

2011. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

meg kell beszélni, ez egyértelmű. de nem mindenki előtt, hanem kettesben (irod hogy sokakat látsz veszekedni)

ha megbeszéljük akkor se biztos hogy kompromisszumra jutunk. de ha nem beszélünk róla akkor tuti hogy nem :)

2011. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van a veszekedés és a vitatkozás. Nagy különbség van.

Mi csak néha vitatkozni szoktunk. De soha nem veszekszünk.

2011. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A veszekedés jobb.
2011. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha az emberek megbeszélik, de civilizáltan és nyugodtan. Nem kell rögtön rátámadni a másikra, de az sem jó ha csöndben egymás mellett sétáltok.
2011. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Melyik jobb, ha halálra eszed magad, vagy ha éhen halsz?


Nyilván egyik sem.

2011. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kettő közül inkább a vitatkozás. Persze azt is lehet kulturáltan csinálni, nem kell, hogy veszekedés legyen belőle. A legjobb, ha le tudnak ülni normálisan beszélgetni, és nagyon fontos, hogy a problémákat MINDIG kettesben beszéljék meg.
2011. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se ugyanaz veszekedni meg vitatkozni. De szerintem egyik se jó.

Mi megBESZÉLJÜK a problémát, nem veszekedünk vagy vitatkozunk róla. Kúltúráltan, logikusan hozzáállva átbeszéljük, mert tiszteljük egymást ennyire mint ember.

2011. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az anyukámmal szoktam vitatkozni! De aztán egész nap :D nálunk az a normális ha vitatkozunk egymással ( ordibálunk és osszuk egymás fejét kíméletlenül , ezért már úgy beszélek néha marha rondán hogy fel se tűnik => magyar tanár utál. Szóval nem annyira jó ez. ) Viszont így kijön belőlünk és a végén megértjük egymást + kiadtuk a dolgot => megnyugszol abban a pillanatban és nem forrongsz a dühtől.. Ha nálunk 1 nap nincs 2 vita minimum akkor valamelyikünk beteg :D
2011. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!