Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a pasik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a pasik szerint nagyon taszító ha egy lány szeplős?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, mára már leküzdöttem a tudatot hogy mindenki azért bámul, hogy fúú szeplős vagyok, már nem zavar annyira, de sokszor elgondolkozok, hogy amikor rám néz egy srác az az első amit meglát hogy szeplős vagyok és ez milyen gáz...?!

Persze az eddigi barátaim, vagy azok a fiúk akiknek bejövök ezt is elfogadják én tudom, de valahogy még mindig zavar...és sztem ez így is marad!!!:(


2008. jún. 30. 16:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagy szexis a szeplő, csak az a baj hogy ritka az ilyen csaj. :) Gondolom ezért is bámulnak meg.
2008. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
lány vagyok, de imádom a szeplős embereket :) unokanővérem szeplős, régen nagyon nem szerette hogy iylen, de mostmár megbékélt vele. amúgy a barátom is szeplős, néha megígéri, hogy rajzol nekem szeplőket ha szeretném :D
2008. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Lány vok, de sztem tök szép ha valaki szeplős. És mint valaki írta, ha vörös is a haja, akkor irigykedek nagyon .D
2008. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
szeplős csajok 4evőőőr :D máhogylene visszataszito ?:D tök szexi a szeplőő sztem
2008. júl. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a szeplős lányokat, édesek. Mostani barátnőm is az. Eszméletlen aranyosak tudnak lenni. :)
2008. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
képzeld..nekem a barátom szeplős..nem nagyon de szerintem nagyon szexi... Szerintem nem csúny a szeplő. Lányokon is nagyon szexi:):)
2008. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem se gáz mer van akinek nincs és azért bámul meg de sztem télleg nem ciki mer ez van...változtatni nem tudsz rajta...pl én kb 5éve pattanásos vok...szal inkább lennék szeplős mint pattis..
2008. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki!! akkor gondolhatod h én kb 5 éve vok pattis az arcom + a hátam végig...ha választani lehetne akk inkább lennék szeplős...
2008. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem taszító, van akinek ez tetszik. Szerintem.
2008. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
72%

szia!


én is szeplős vagyok...és nem is kicsit...amikor kicsi voltam sokáig csúfoltak érte...de én nem tőrödtem vele, mert tudtam hogy nem tudok ellene mit csinálni, akkor én se szerettem...

de mostmár beletörődtem, és mindenki így szeret, az én barátom is mindig mondja, hogy szerinte nagyon gyönyörű, és hogy szeplők nélkül el se tudna képzelni :D

ne aggódj!!!

szerintem nincs vele semmi baj =)

főleg ha ennyien írták hogy nem gáz egyáltalán :D

akinek meg nem tetszik az így járt...meg se érdemli hogy rád nézzen =)

2008. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!