Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még oan lány manapság aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még oan lány manapság aki házaságig nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Mind1 h vallásos okból vagy nem... én nem az miatt...

16/F


2011. márc. 29. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
vannak, ismerek ilyen emberkéket..
2011. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van. A volt barátnőm ilyen. Nem is bírtam ki, továbbléptem, pedig szerettem.

Ő nem vallási okból, hanem az anyja miatt.

De ismerek olyat, aki kibírja, ám én ezt nem tartom célszerűnek, hogy valakit az vigyen a házasságba, hogy megkapja a lányt.

Mert fontos itt is az összhang.

2011. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Van. Nem értem őket, dehát nők :)
2011. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én várnék, ha a fiú is úgy gondolja, szerintem az első szex nagyon szép nászajándék. De nem tartom annyira borzasztóan fontosnak, nem ragaszkodom hozzá mindenképpen, és ha látom a barátomon, hogy csak miattam várna a szexszel, nem pedig saját elhatározásából, akkor talán lefeküdnék vele hamarabb.
2011. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van. Ismerek olyat aki 16-17 évesen férjhez ment, mert már szexelni akartak a pasijával. 5 éve házasok.


Amúgy lehet én is addig fogok várni ha így haladok, mivel már elég "koros" vagyok. :D :S

2011. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az én barátnőm ilyen (20 éves a leányzó). és mivel én is várni akarok, így nem probléma.

nálunk vallási ok

2011. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok,vallási okból. 14/L
2011. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Horkýže Slíže ***** válasza:
40%

de ennek mi ertelme van????es ha majd ugy hozza az elet hogy senkit nem talasz aki ilyen hulyesegbe belemenjen majd 25-26 evesen is ott leszel ferj vagy feleseg nelkul akkor majd fogod banni hogy miert dontoittel igy....es ra adasul ugy osszekotni a eleted valakivel hogy azt se tudod milyen vele a sex?...es meg ha esetleg nemis lesz jo akkor eleted vegeig vagyakozhatsz/jo persze a szereetet a lenyeg de a jo sex nelkul majd szepen eltunik/...en ebbol nem kerek

......pedig nem tartozok a mindenkivel osszefekvos lanyok koze de azer kiprobaltam mindent amire kivancsi voltam es persze legyen mihesz viszonyitani mer ha csak egy pasival voltal egesz eletedbe akkor lehet sok jorol maradsz le csak nincs mihez hozzahasonlitani......

21/L

2011. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye lennék ha így élném le a fél életemet...szex nélkül:O az embernek ki kell élnie magát.
2011. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!