Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a pasik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a pasik szerint nagyon taszító ha egy lány szeplős?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, mára már leküzdöttem a tudatot hogy mindenki azért bámul, hogy fúú szeplős vagyok, már nem zavar annyira, de sokszor elgondolkozok, hogy amikor rám néz egy srác az az első amit meglát hogy szeplős vagyok és ez milyen gáz...?!

Persze az eddigi barátaim, vagy azok a fiúk akiknek bejövök ezt is elfogadják én tudom, de valahogy még mindig zavar...és sztem ez így is marad!!!:(


2008. jún. 30. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy visszataszító.

Szerintem tök aranyos tulajdonsága egy csajnak hogy szeplős... és ha még vörös is a haja... akkor hűha... szerintem emiatt nem kell aggódnod, ezzel nem ijesztesz el senkit és ha valakit mégis akkor jobban is jártál

2008. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondták a szüleim, hogy a szeplős gyerekek nagyon szépek és ők ettől különlegesek! Szóval te is gondolj arra, hogy Neked ez a szexepiled! Ne zavarjon! A többi ember, aki meg ezt nem fogadja el, azt ejtsd le!
2008. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján még mindig nem fogadtad el magad, hiába is állítod ezt. Arra nem gondolsz, hogy esetleg azért bámulnak meg, mert szépnek tartanak és különöleges vagy a szeplőiddel? Talán ezen kellen gondolkodnod és nem azon, hogy milyen gáz.
2008. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 18 vagyok és fiú, de nagyon tetszenek a szeplős csajok, az exem is szeplős (ő is 23) és az is zavarta eleinte ha csak ránéztem, mindig elfordult:) de ez olyan hülyeség, legtöbb pasit ez úgysem zavarja, szerintem nem azért néznek meg az utcán sem:)
2008. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Húú...hát nem is számítottam ilyen válaszokra!

Tényleg köszi!!!El sem hiszitek milyen jól esett!!:)

Eszembe fog jutni ezekután mindig amit írtatok;) és így állok a dolgokhoz!!KÖSZI!

2008. jún. 30. 16:16
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

én is megbámulom, a szeplős csajokat. Még azt mondom (magamban), hogy fúú, szeplős.

De nem azért, mert zavar, hanem mert szerintem szexis. Én nem elfogadom, ha valaki szeplős, hanem kifejezetten tetszik. És vannak még ilyenek, mint én.

2008. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Picit én is szeplős vagyok, nem szembetűnően; de eddig a legtöbb pasim kifejezetten aranyosnak találta:)
2008. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám fiatal korában annyira szexisnek találta a szeplőket, hogy magának rajzolt. Ez jelent valamit, nem? :)
2008. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen:D:D

Nekem meg anyum mindig azt mondta, nézzem a modelleket, ők már úgy rajzolnak magukra mert milyen divat...!hááát....

2008. jún. 30. 16:29
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, és nekem is nagyon tetszik ha valaki szeplős. Sajnos nekem nincsen, de te bátran vállald fel, nem szégyen, sőt!! én nagyon örülnék ha nekem is lenne.
2008. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!