Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, a fiú meg 25. Elhívott találkoznj, hosszú ismerkedés után. Mit mondjak a szüleimnek, hogy hova megyek? Még nem mertem róla beszélni, mert apa nagyon kislányként kezel még, anya meg még azt sem szereti, ha így nyáron néha délután sétálgatunk a barátnőimmel, mert anya szerint ez hülyeség. Nagyon jól tanulok, nem szoktam bulikba járni, meg semmi ilyesmit nem csinálok. Nem feltétlenül a korkülönbség miatt aggódok, hanem azon, hogy a fiú arab származású. Tudom mi a véleményetek róluk, nem is mondom, hogy ő talán más, mert jobban meg kell még ismernem..
2013. aug. 16. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléjük állsz és mondod


"Rádió Káfé Kilencvennyolc hat. Van barátom"

2013. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd el nekik, mondd hogy a barátnőddel mész valahova. Ha már sok ideje jártok bemutathatod nekik.
2013. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

8 évvel idősebb + cigány?

Úristen..

Nembaj..sok szerencsét :)

2013. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Szüleim!

Van barátom!

szeretettel ölel és csókol:

lányotok

2013. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az arab az nem cigány!
2013. aug. 16. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a szüleidet ezért lehet, hogy zavarná őket a korkülönbség és a származása is. Viszont ha srácnak van egy jól fizető állása amiből akár el is tarthat vagy van valami olyan hobbija ami a szüleidet is érdekli jobb az esély. ;)
2013. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kertes házatok van és a szüleidnek lesz hova tenniük az érted kapott 2 kecskét (ha nagyon jól nézel ki 3-at)
2013. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.

Ez a korkülömbség se kutya de emelett,biztos nem fog örülni főleg faterod,hogy egy arabbal jársz. Egy arab emberről mindig a pénz jut eszünkbe,és akkor tudod hogy minek fog nézni téged az apád xD

2013. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nem igaz, hogy nem jó már neked sem egy magyar, fehér fiú!-.-
2013. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Az araboknak biztos nagyobb a farka + több pénz!

2013. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!