Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha van barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van barátom, de egyszerűen nem tudom elmondani a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, nagyon rendes, meg minden, kizártnak tartom, hogy kiakadjanak miatta, szóval nem attól félek, hogy megtudják. Minden gond nélkül megyünk kézen fogva az utcán, nem csinálunk titkot belőle, de képtelen vagyok kimondani, hogy "apa, anya, van barátom." :S Egy hete stresszelek ezen.

Ő az első barátom. Szüleimmel nem igazán szoktam ilyesmikről beszélni. Barátommal tegnap beszéltünk erről, elmondtam neki is, hogy soha nem tudtam kimondani, amit érzek. Képtelen vagyok odaállni bárki elé is, és közölni, hogy "van pasim". Viszont úgy érzem, úgy lenne jó, ha tőlem tudnák meg, de nem megy. Az elmúlt héten rengetegszer mentem oda anyukámhoz, hogy "most elmondom", de végül rágörcsöltem, és nem sikerült.

Teljesen tanácstalan vagyok.. :S Valaki tudna segíteni?

18/L


2012. máj. 13. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Már nem azért, de mi olyan kva nehéz abban, hogy elmond, hogy van barátod? Másoknak azzal kell odaállniuk a szüleik elé, hogy 15 évesen felcsináltatták magukat csontrészegen egy buliban egy vadidegennel, és mégis túlélik, kapd már össze magad, ebben SEMMI ciki/kínos/gáz nincs. De komolyan, eldarálod egy szuszra, és kész, a SZÜLEID, nem az inkvizíció, valszeg örülnek majd és annyi.


Vagy egész életedben ilyen kis nyunyó akarsz lenni, aki képtelen bármit is kinyögni? Mert akkor borítékolom, hogy úgy elfognak taposni, mint vmi kis bogarat...

2012. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor találkozol vele mit mondasz, hova mész ? Vagy nem kérdezik meg tőled ?


18 éves vagy,ugyan...:)

Mond el nyugodtan nem hiszem hogy ezen bárki ki akadna,nem 12 évesen kezdted az ipart :)

2012. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyádék meg gondolom már halálra izgulják magukat h nem vagy-e "más" :D
2012. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megmondom nekik, hogy akkor most xy-nal elmentem moziba, stb, de mivel sok fiú haverom van, már leszoktak a gyanakvásról...

Előbb anya kint volt az udvaron, kimentem hozzá, hogy húú most aztán elmondom neki... Egyszerűen nem megy. Lehet, hogy alkalmatlan vagyok az egészre...

2012. máj. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!