Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, most van először barátom. A srác pár hónappal fiatalabb nálam. Tisztára félek attól, hogy anyukámnak nem fog tetszeni, mert hogy én vagyok az idősebb... Meg... szóval nem tudom egyáltalán hogy mondjam el. Nem szoktam vele ilyenekről beszélni. Nem azért mert konzervatívak, csak... én vagyok a családban a legkisebb, 2 nővérem van, és láttam már,, hogy hogy megy ha bemutatják a pasijukat, és... szóval elég gázosak voltak eddig :D


2013. márc. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Anya, apa! van barátom!
2013. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már kezdtem örülni hogy rólam van szó de én idősebb vagyok nálad ugyhogy egy világ omlott most össze bennem. :)

amugy meg hidd el a szüleid meg ugy általában a szülők a pasit függetlenül a korátol anyagi helyzetétől stb függetlenül szivatni fogják a srácot hogy megnézzék, mennyire kitartó, ha utána is veled marad akkor a szülök sem b.ogatják :)

2013. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anya apa... Képzeld nagyon tetszik egy fiú, találkozgatunk meg minden...(szép lassan vezesd fel)

Később pár nap múlva: Képzeld olyan édes ez a fiú mindennap megvár a suli előtt, elhívott moziba is!!!

Midnegy hogy nem igaz, csak lassan csepegtesd nekik! Enyimék is ilyenek voltak

2013. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, a srác fél évvel fiatalabb nálam, az én szüleim eléggé keményen kezelik ezt a pasizós témát, de mivel nem vagyok olyan, hogy összefekszek 15 évesen mindenkivel valahogy sikerült elfogadniuk. Csak állj eléjük, és bökd ki valahogy, én is majdnem összeestem, mikor elmondtam, de azért 17 évesen szerintem már nem lenne sok okuk lecseszni :D
2013. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!