Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy próbálkozzam be a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbálkozzam be a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Na szóval. Én biszex vagyok és az egyik barátnőm is biszex. Egyre többet érzek iránta, ez már nem nemcsak szimpla barátság. Ő épp most szeretne összejönni valakivel, mert egyedül érzi magát. Már láttam itt egy hasonló kérdést, egy lány belezúgott a barátnőjébe és nem tudta, hogy mondja el neki, de a mi helyzetünkben a barátság nem olyan szoros és a barátnőmnek nincs senkije. Félek "rámozdulni", mert mi van, ha megijed vagy ilyesmi. Azt tudom, hogy szeret meg minden, csak nem tudom, hogy "úgy" is lenne-e esélyem nála. Már próbáltam célozgatni, de ő mindig azt hiszi, hogy csak viccelődöm, ezért komolyan sem veszi. -mit csináljak? Tök gáz, ha lejáratom magam előtte. Rájöttem, hogy köztünk ezért is nem tud olyan szoros barátság kialakulni, mert én teljesen másképp tekintek rá, mint a többi barátnőmre, meg ő is máshogy viselkedik velem. Mit csináljak? Valaki adjon valami részletes tanácsot, mert tényleg tanácstalan vagyok. És légyszí, ne bunkózzatok, mert nagyon érzékeny teremtés vagyok és még így látatlanban is kiborulok:D

16/L


2009. okt. 25. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt az a baj, hogy nem vesz komolyan. Legyetek kettesben, és egy meghittebb pillanatban kapd le :) Ha nem érzi jól magát, nem kell erőltetni. Te megpróbáltad, ha nem jön össze az se katasztrófa, csak megérti, hogy utána leállsz majd és akkor lehettek továbbra is barátnők.
2009. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Óh te szegény...na már pedig én bunkózni fogok, még ha le is pontoztok! Mi a francért teremtette szerinted Isten Ádámot és Évát? Azért, hogy sok kicsi emberke szülessen, tehát szaporodjunk! Ha nem így lett volna, akkor teljesen máshogy alakul a világ...Én a magam részéről elítélem a leszbiket és a b*zikat is! Mindegyiket tarkón lőném, mert annyit is ér! Remélem a barátnőd jól kiröhög és elküld a fr@ncba...
2009. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kioktatásra voltam kíváncsi, hanem a kérdésemre szerettem volna választ kapni, azért írtam ki. Hidegen hagy a válaszod, nem az volt a kérdés, hogy amit csinálok, az helytelen-e. Kiröhögni meg biztos, hogy nem fog, mert nem hetero lánynál akarok bepróbálkozni. Kösz az értelmes választ, sokat nem értél el vele.
2009. okt. 26. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:

te is bi, ő is bi, mi itt a gond?

úgyanúgy, mintha egy másik csaj lenne, csak itt már az ismerkedéssel se kell törődni :)

vacsi kettesben, és próba!

2009. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

attól függ h h szeretnéd kezdeni...

ha pusziszkodás még nincs akkor most kezd el..a végén ő is fogja, talán rájön h mit szeretnél :) és a végén csók is lehet, vagy akár összejöttök

2009. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
Most azért tisztázzunk valamit! Javíts ki ha tévednék, de én úgy tudom a biszexuálisok inkább csak szexuális téren vonzódnak a saját nemükhöz is, de szerelembe esni inkább a másik nem képviselőjével szoktak.
2009. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csak szexuális téren.
2009. nov. 13. 15:19
 8/9 anonim válasza:

Ha bátortalan vagy a kezdeményezésben, akkor egyszerűen csak dobd fel témának, hogy mi a véleménye arról, ha két barát összejön? Így megtudhatod, bejön-e neki a dolog. Lényegében így is levágja, hogy érdeklődsz iránta, viszont, ha elutasítás a vége, így kevésbé közvetlen az egész.

Egyébként a biszex dolog nem csak a szexet érinti.. soha nem értem meg, miért terjedt el ez a köztudatban. Ez inkább egy olyan helyzet, hogy nem vonatkoztatjuk nemre kivetítve a szerelem keresését, bárkiben rátalálhatunk az igazira.

2009. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
összejöttetek?
2010. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!