Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan öltözzek jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öltözzek jobban a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok és 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel.Az a problémám hogy eléggé elhanyagoltam magam az utóbbi időbe és szeretnék újra jól öltözködni.Sokszor idegesít hogy a párom olyan jól néz ki én meg mint egy csöves állok mellette.Régen szerettem a kicsit kihívóbb ruhákat de most már tele vagyok egyszerű cuccokkal. Végül is azt szeretném megtudni hogy egy fiú milyen ruhákkal tud kicsit kihívóbb lenni?

Jah és tudom hogy lesznek humoros válaszok de létszi próbáljátok meg komolyan felfogni...


2010. nov. 19. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőddel nem tudsz elmenni vásárolni?
2010. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem csak kíváncsi vagyok mások szerint mi számít jó öltözködésnek...
2010. nov. 19. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában minél kevésbé divatos egy ruha, annál szebb.
2010. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó öltözködés, ami jól áll az illetőnek, normális (tehát nem ilyen szubkulturális bohóc stílus..), igényes, nem koszos, szakadt stb. És én speciel jobb szeretem a sötétebb árnyalatokat egy pasin. A fehér, babarózsaszín, világoskék és társai számomra ízléstelen. (ok a fehér nem minden esetben, csak nem kell túlzásba vinni)
2010. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2010. nov. 19. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél sokkal szebb magassarkút, szoknyát, kis kosztümöt, stb. magadnak, mint a barátnődé! :D
2010. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé függ attól h milyen alkatod van meg egyébként milyen személyiség vagy hogy mi illik hozzád. de mondjuk egy jó ing az kb minden pasin jól áll. abban egyetértek hogy szerintem is a sötétebb árnyalatok jobbak. de ha barátnőd ilyen jól ért az öltözködéshez menj el vele vásárolni, kérdezd meg tőle szerinte mi állna jól neked.
2010. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!