Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek próbálkozhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozhatnék nála? Lényegeben a család sofőre vagyok

Figyelt kérdés

Nos dolgozok egy cégnél ahol a főnököt és a családját szállítom.Vam egy 23 éves egyetemista lánya.Én vittem az egyetemre,szinte mindenhová.Nagyon megkedveltem.Igaz néha elég fárasztó egyéniség.

Az állásomat kockáztatom ha valami nem sikerül.De ha nem próbálom meg akkor meg azt bántom.

Szerintetek?Nektek mi a véleményetek?

Érdemes lenne nála próbálkozni?Szimpatikus nő



2013. aug. 5. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ h mennyi köztetek a korkülönbség
2013. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először is nem tudni Te hány éves vagy. (estleges korkülönbség). Aztán pedig, ha azért alkalmaznak sofőrt, hogy fuvaroztassák magukat akkor azt sejtem, nagyon jó módúak. Ebből gondolom, hogy a munka adód (a kedves papa) nem nézné jó szemekkel, valószínűleg amint megtudná azonnal elbocsájtana. Úgy, hogy szerintem passzold, mert nagyon rizikós, de Te tudod.
2013. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

28 vagyok.Nem kell írkalni,hogy kamu mert nem az.Nem a család alkalmazotta vagyok hanem a cégé.Az más kérdés,hogy őket is fuvarozni kell.

Fizetest igy is megkapom,és nem az országot kell járnom.

2013. aug. 5. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:

inkább ne

sehol ,semmikor, nem nézik jó szemmel ha a "szolga" dugja a gazdag kislányt

ha meg még az öreg nehéz fiú akkor a farkadnak is bucsút mondhatsz!

2013. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bob68 jól mondja! Ez eszembe sem jutott, de még komolyabb bajod is lehet belőle!
2013. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gondoljátok,hogy baj lehetne?

Szerintem max a melóm lenne oda.

2013. aug. 5. 22:03
 7/13 anonim ***** válasza:
A 23 lány kedvel téged? Szeret veled beszélgetni? Szereti a társaságod?
2013. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedveli a társaságom.De nem igazán tudom eldönteni a dolgokat.Néha kedves,viccelődik.Néha meg mint egy rossz boszorkány.Általában szeret beszélgetni.Csak hát ez kevés ahhoz,hogy biztosra vegyem a dolgokat
2013. aug. 5. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező! A mai világban találni olyan figurákat akik akár egy doboz cigiért is ölre mennek, na most ezek egy kis pénzért szerinted mire lennének képesek?
2013. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Viszont nem hinném,hogy akkora bűn lenne ha randira hívnám.
2013. aug. 5. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!