Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le annyian a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le annyian a páwákat meg "ribbancokat"?

Figyelt kérdés

Annyiszor látom hogy szidják a páwákat hogy buzzik meg hogy undorítóak meg ilyenek..nem értem miért foglalkoznak velük ha ennyire nem az ő világuk.


ugyanez ez a "ribbancokkal"


Nem lenne egyszerűbb elfogadni őket hogy igen most ők a menők hmm?



2013. júl. 27. 19:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A pávák b*sszák meg el k*rták a slim gatyákat... Régen kb. csak a deszkások meg a bmxesek hordtak olyat mert könnyű benne mozogni. Most meg meg jelent ez a sok anya b*szó és el kezdték hordani így akinek ilyen gatyája van mint nekem csak ilyenem van már rólam is azt hiszik hogy egy k*baszott páva f*s vagyok. Mert hogy olyan a gatyám közbe meg nem azért olyan mert egy páva vagyok.
2013. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira hülye kérdés hogy tegnap este lefagyott tőle a tabom.

Nem menők csak ő hiszik azt magukról. Mindenkit lenéznek amikor ők a leg balfas.zabbak ha ezt nem fogod fel te is balf.asz vagy.

Az ilyen rühö.s rib.ancok mind apuci pénzén élnek és úgy is akarnák leélni az életüket.

Csak kicsípik magukat és azt hiszik hogy már is nagymenők amikor nem érnek sza.rt se.

2013. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
jó mind1 köszönöm szépen a váalszokat/véleményeket:) Én is páwásan öltözködöm de nem vagyok bunkó se fassz se nagyképű se semmi ilyesmi amik szerintetek is rájuk jellemzőek:)
2013. júl. 29. 23:42
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem ezek idegesítenek.: Ha borotválják a lábukat, ha 40-50 kilósan keménykednek, és ahogy a sapkát hordják...
2013. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

21#

A Converset is ők baszták el... :(

2013. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!