Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le annyian a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják le annyian a páwákat meg "ribbancokat"?

Figyelt kérdés

Annyiszor látom hogy szidják a páwákat hogy buzzik meg hogy undorítóak meg ilyenek..nem értem miért foglalkoznak velük ha ennyire nem az ő világuk.


ugyanez ez a "ribbancokkal"


Nem lenne egyszerűbb elfogadni őket hogy igen most ők a menők hmm?



2013. júl. 27. 19:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem is ebbe a világba szülöm nem szeretném ha ilyen unintelligens köcsögökkel lenne tele a föld.
2013. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezekből könnyen lesznek szülők, fiatalon. És mert sokan vannak, és mert rájuk nézek és hányok. És mert nem képesek viselkedni, azt hiszik övék a világ, és mindenkit lenéznek, és lesajnálnak, és faragatlanok, köpködősek, büdösek (hat liter parfüm), neked mennek az utcán, elesel, rád se néznek, vagy kiröhögnek. Aki nem olyan mint ők, az csak unalmas ember lehet. Nincsenek életcéljaik, csak aputól kikuncsorgott, tegnap piacra dobott éntelefonokkal mászkálnak, és fb-ra is mindig mindent kiírnak, pózolnak. Nincsenek értelmes kapcsolataik, buták, nem tanulnak.

Most ezek után szeressem őket? :D

Nem menők, csak menőnek akarnak látszani. Aki menő, ilyen sallangok nélkül is az.

És még mielőtt jönne a szöveg, hogy nem kell általánosítani: akinek nem inge, ne vegye magára. Csak kifejtettem a két szó jelentését, ha valami nem igaz rád, akkor gratulálok: nem vagy sem páwa, sem "ribbanc".

2013. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon éretlen kislány, nagyon.
2013. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy szórakozóhelyen ha a barátnőjükbe beleköt valaki (eddig a barátnőjének menő volt) Akkor inkább elfut, és hadja hogy megverjék őt. Másnap amikor dugni akar ráfogja valamire. Meg apuci pénzével vágnak fel.
2013. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mert egy szórakozóhelyen ha a barátnőjükbe beleköt valaki (eddig a barátnőjének menő volt) Akkor inkább elfut, és hadja hogy megverjék őt. Másnap amikor dugni akar ráfogja valamire. Meg apuci pénzével vágnak fel."


Igaza van. Ezek a retkek aztán tényleg annyira menők, hogy rájuk kiabál valaki aztán már futnak...

2013. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Béna huligánok. Addig kemények amíg egy elhagyatott házban tombolnak, aztán egy csöves elkergeti őket.
2013. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 graffitis válasza:
100%
mindenki utálja őket mert beképzeltek és mindenkit megaláznak szórakozásból.....neked tetszene ha valaki azért égetne mert épp jásza a fejét?! na ezt mond meg ha ennyire nem érted amúgy meg csak szégyenítik a családjukat stb stb
2013. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
hmm értelek titeket de nemár hogy mindannyiótoknak beszólnak ..
2013. júl. 28. 21:35
 19/25 anonim ***** válasza:
Nyald ki a seggüket kérdező.
2013. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
één? kinyalják ők nekem de én nem fogom:D
2013. júl. 29. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!