Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy kéne szednem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy kéne szednem ilyen női hormont vagy micsodát?

Figyelt kérdés

17 éves múltam,és nagyon erős a szőröm lábon,kézen és ott lent.az ismerettségi körömben senkinek sem olyan durva mint nekem.gyantáztam epiláltam borotváltam...

borotválás után közvetlenül sem szép a lábam mert látszik a szőrnek a töve(fekete pöttyös),ráadásul 1 nap alatt visszanő annyira,hogy szúrjon.Sötétbarna hajam van.ott lent a kezdetektől fogva erős szálak nőttek,mielőtt még nem borotváltam.

egyik barátnőmnek segített,az hogy fogamzásgátót szed,ezen a problémán.de én nem szedhetek fogamzásgátlót,mivel nincs kapcsolatom egyenlőre.


2009. okt. 23. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy használna de ha abbahagynád akkor ki tudja milyen hatása lenne. Lehet hozzászokna a szervezeted és annyi női hormont sem termelne utána. De nem tudom, nem értek hozzá. Csak egy feltételezés.

Erről egy orvossal kellene beszélned.

2009. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszéld meg a háziorvosoddal, tőle kérj tanácsot, biztos tud majd hasznos információval szolgálni. Az se ártana, ha a szüleid is tudnának róla, hogy mit szeretnél tenni, lehet, hogy először kínos lesz a beszélgetés, de ők a szüleid, tudniuk kell az ilyen dolgokról is.

Az orvossal pedig azért is beszélj, mert ő akkor elmondja a mellékhatásokat, kockázatokat is, hiszen ezeket is fontos ismerned, mielőtt ilyen fontos döntésre szánod el magad.

2009. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van fogamzásgátló, amit pont ilyesmire szoktak felírni. De szerintem is beszéld meg egy orvossal. Háziorvos, bőrgyógyász elsősorban.
2009. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább nőgyógyász szerintem. ;)
2009. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne kizáró ok, hogy nincs kapcsolatod? rengetegen szednek fogamzásgátlót, csak azért, hogy rendbeszedjék a menstruációjukat. beszéld meg dokival, aztán majd ad neked valamit. ha nem fog.gátlót, akkor mást.
2009. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a gond a fog.gátlóval, hogy tökre hízlal. Egyik barátnőm 10 kgom hízott egy hónap alatt tőle..:S
2009. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!