Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a párom csak kb.30 másodpercig volt bennem a szex legelején?

Figyelt kérdés
Nem ment el, csak azért félek, mert épp peteérés környékén voltam. Lehetett előváladék vagy az inkább később jön ki?
2009. okt. 22. 00:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért nem lehet értelmesen válaszolni...Teljesen megértem a kérdezőt. Senki nem ismeri a körülményeket,szerintem ez elég sok emberrel megesik,ami veled is. Én nem hiszem,hogy aggódni kéne. Sok nő még attól sem esik rögtön teherbe,ha elmegy benne a srác. Nagyon kicsi az esély,hogy ettől teherbe ess.:)
2011. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja hogy ez már ilyen régi kérdés...bocsi,nem néztem a dátumot :S
2011. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű teherbe esni. 6 éve gumi nélkül szexelek és egyszer bennem élvezett az expasim. Zuhanyrózsa fejét letekertem, erősebb sugárral kimostam magam. 2 hónapja voltam dokinál és közölte, hogy valamit nem termel a szervezetem és ettől szinte biztos, hogy nem lehet gyermekem (gyógyszeres kezelésre lesz szükségem)......21L
2012. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ja, hogy aki eleve meddő, az nem esik teherbe... hát igen.

Kérdező, te meg megírhatnád, hogy mi lett.

2012. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ja, az előváladékhoz még le se kell vetkőzni.

Jön az már akkor is, amikor ruhán keresztül megfogja a melled, vagy te megérinted őt.

Mire levetkőzteted, már csöpög. Azért ELŐváladék, hogy a hüvelybe már ne kerüljön pisi. A feladata az, hogy addigra már mindent megtisztítson.


Az meg, hogy 30 mp-ig volt benned... gondolod, hogy utána visszaszívta, ami kijött belőle? Vagy esetleg az ott maradt benned?

Na nem az idők végezetéig... csak max. 9 hónapig.

2012. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!