Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a párom csak kb.30 másodpercig volt bennem a szex legelején?

Figyelt kérdés
Nem ment el, csak azért félek, mert épp peteérés környékén voltam. Lehetett előváladék vagy az inkább később jön ki?
2009. okt. 22. 00:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
a barátod teljesitményétől függ hogy mikor jön az előválladék, amugy elég valószinütlen a terhesség ha nem el...
2009. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
persze hogy lehet :) hát nem tök jó?:D
2009. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
00:38: heh ez nagyon g*ci volt :)
2009. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem nagyon....

Mi gyakran gumi nélkül csináljuk, csak akkor veszi ki, amikor menne el. Már több éve... és nem estem még teherbe.

2009. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát ez annyira nem "tök jó", mert van egy 1 évesünk már és most egyenlőre nem tervezünk a férjemmel gyereket. Most az egyszer csináltuk így pár másodpercre, de nagyon megbántam...most izgulhatok...
2009. okt. 22. 00:46
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

már van egy gyerek, de még mindig nem vagytok képben a védekezéssel?


legközelebb egy aspirint vegyél be szex helyett.

2009. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%

Az ilyenek szaporodnak - a rendes emberek meg nem mernek gyereket vállalni.

IGEN - LEHET!

Peteérés környékén különösen izgalmas! Kisebb az esélye, mintha egy jó adagot belédlőtt volna... de nem nulla.


Azért jó, hogy egy gyereked már van, de ezt még nem tudod.

2009. okt. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
"Az ilyenek" - mintha ismernél. Nem ismered a körülményeket. Nem ítéletet kértem, hanem tanácsot. Azt hittem, hogy ezen az oldalon lehet kérdezni.
2009. okt. 22. 07:53
 9/25 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon pici az esélye, az előváladék is inkább már a pasi teljes felizgulásánál szokott jönni!!!De mivel neked már van baba ezért már ugymond nyitva áll a zsák szája ezért hamarabb eshetsz teherbe!!!Úgyhogy vigyázzatok legközelebb!:)
2009. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ha fickó nem spriccelt abból nem lesz gixer
2009. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!