Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a párom csak kb.30 másodpercig volt bennem a szex legelején?

Figyelt kérdés
Nem ment el, csak azért félek, mert épp peteérés környékén voltam. Lehetett előváladék vagy az inkább később jön ki?
2009. okt. 22. 00:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hogy lettél terhes és szültél gyereket, ha még csak először csináltátok ezt? Nem értem.
2009. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
biztos kényszerhelyzet volt. ne ítélkezzetek hisz nem ismerjük a körülményeket. lehet hogy éppen egy repülőgépről estek le és csak egy ernyő volt de csak úgy tudtak összekapaszkodni hogy gumi nélkül összepasszintották ami volt. nagyjából 30mp alatt leértek a földre és megmenekültek. így már egészen más a helyzet nem? :D:D
2009. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
nem, deha 31 mp-ig lettvolna benned, akkor már terhes lennél. máskor stopperral csináljátok, mert már elég közel jártatok ahhoz h teherbe ess.
2009. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

nem, deha 31 mp-ig lettvolna benned, akkormár az lennél.

legközelebb stopperral csináljátok, mertmár igen közel jártatok a bajhoz.

2009. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
mért nemtudok ide írni?
2009. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
szeretnék ide írni. de nem tudok.
2009. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre nemlehet válaszolni :D
2009. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

lehet kiírta az összes kommentemet ez a ge-ci rendszer:D

de eccerűbb lett volna ha kiírja amit írtam, akkor nem írtam volna ide 200szor :D

2009. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Kösz, inkább ne is írjatok, ha nem tudtok értelmes választ adni. 13 évesek hülye beírásaira nem vagyok kíváncsi.
2009. okt. 22. 16:26
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem sokan vannak akik ilyen intuíciós képességekkel rendelkeznek hogy megállapítják a válaszadók életkorát, közben meg ekkora ökörségeket kérdeznek. Nem is tudom, hogy ennyire egyszerű ember hogyan tudja használni az internetet.

Faszkorbács!

2009. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!