Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak csunya csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak csunya csajok vannak a chat-en?

Figyelt kérdés
nézzétek meg myvip chat-et pl, mind 12-13éves csaj és tök csúnyák, egyik kövérebb mint a másik
2008. jún. 25. 23:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A csúnyaság relatív. Attól hogy neked nem tetszenek, nem feltétlenül csúnyák. És ha nem tetszenek ne chatelj. Nézegess myvipen vagy iwiwen, ha mindenkéép interneten akarsz ismerkedni.
2008. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy bombázó, de szép vagyok, nem egy ember talált már meg kép alapján magának, van barátom, lenne még jelölt rajta kívül is, és mégis csetelek ha épp nincs más dolgom, mert szeretek beszélgetni mindenféle emberrel, minden csatornán. Egyébként még az is eszembe jutott, hogy te egy vagy azok közül aki szerint 50 kiló föllött az már nem nő hanem tehén...
2008. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Te sem lehetsz valami nagy szépség, ha ott keresed a csajokat.

Ja és ha nem tetszenek a kövérek, és ha nagyon válogatós is vagy, és ha mg pluszba te is ronda vagy, akkor van két szép kezecskéd, és elintézed magad!Egy kövér csaj:)

2008. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem igaz.Rengeteg szép csaj van chaten dehát nem olyan könnyű megtalálni őket.Egyébként a szépek meg azért vanak chaten(mégha párkapcsolatban vannak is)mert yól esik nekik a sok bók meg a hízelgés.
2008. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez mekkora ekkora hűlyeség ,1.nem csak csúnya lányok keresnek chaten pasit.2.Meg Duci vagy Dagi csaj is lehet szép és jófej,

ha valakit nem a kűlseje alapján itélsz meg akkor biztos hamar találsz csajt..Én se vagyok egy csont kollekcio és mégis van barátom mert nem a kűlsöm alapján itélt ennyi....



SZoval szerintem ne zavarjon hogy valaki kövér.ja és a szép csajok azért vannak cseten mert szeretik ha bokolnak nekik meg ienek ennyi

2008. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja, én fiú vagyok, nemrég egy duci csajjal csevegtem élőben, aki kb magát is utálja, és milyen érdekes, egy plázacicában sem találtam meg azt amit benne igen, szóval minél rondább egy csaj, annál kedvesebb :-) a többiek akik meg leorditanak mindenkit elmehetnek homokozni.
2008. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért ez nem igaz hogy minél ronfább annál kedvesebb.Bizony ismerek jópár olyan lányt aki tökéletes külsővel rendelkezik ám mégis kevés az önbizalma pedig igazi beszédes egyéniség.Aztán van 1 másik lány aki duci és beképzelt ráadásul ronda és üresfejű.Úgyhogy necsak a külső alapján ítéljetek legyen szó duciról vagy soványról.
2008. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj deh nagyon nagy tuskó lehetsz ha csak a külső alapján ítélsz meg embereket, és akkor mi van ha kövér egy lány??!!! Senki nem tökéletes mindenkiben vannak hibák!!!!! Még benned is, csak te tartod tökéletesnek magadat...Szerintem kicsit magadba nézhetnél hogy nem mindenki lehet oylan "tökéletes" mint amilyet te elképzelsz! De ha így fogod fel az egészet akkor soha nem lessz barátnőd mert neked senki nem fog megfelelni, de hát te dolgod, scak egyet mondok...ne a külső alapján ítéld meg az embereekt!!!! Ennyi...

Tamilina

2008. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem azért mivel nem kell a társadalomnak a salak fajtájuk és még pl azért mert így nem látja senki a pattanásos arcukat
2011. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!