Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak csunya csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak csunya csajok vannak a chat-en?

Figyelt kérdés
nézzétek meg myvip chat-et pl, mind 12-13éves csaj és tök csúnyák, egyik kövérebb mint a másik
2008. jún. 25. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
A szebbeknek van pasija, és nem a myVIP chatjén keresnek pasit. A szép lányokat leszólítják az utcán, a maradék meg chatel a myVIPen.
2008. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Mert általában azok ismerkednek chaten akik máshol nem tudnak... és általában azok nem tudnak máshol ismerkedni akik csúnyák...


Egyébként meg normális chatet kell kifogni. MyVip chatet inkább nem jellemezném XD

2008. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan a myvip chat-et nem ismerem,de megnéztél más helyeket is?Nem hiszem,hogy mindehol csak csúnya lányok lennének.De ismerkedni talán nem ilyen helyeken kellene...
2008. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem chaten kell ismerkedni. Egyébként nem csak csúnya lányok vannak, bár én irc-n szoktam beszélgetni, rengeteg szép lányt láttam már.
2008. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A szép lányoknál sokan bepróbálkoznak élőben is, ezért nincs szükségük chat-en ismerkedni. Egyik csaj ismerősöm nem is kimondottan szép, mégis szórakozóhelyeken egy este mindig minimum tízen jöttek oda hozzá ismerkedni.
2008. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Mert azok nem kellenek senkinek
2008. jún. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg így van, azok chat-elnek általába, akik máshol nem tudnak ismerkedni. Ez van, de amúgy, ha mindenképpen neten akarsz ismerkedni, mondjuk válassz lányokat az adatlapjuk után! Akár iwiw, akár myvip. Kint van az msn-címje, felveszed, és megmondod hogy valami megfogott benne. (Ami egyébként igaz is)

Szóval hajrá, szerintem így azért sokkal több esélyed van.

2008. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
most mer??en nem vagyok sokak szerint csunya,sot szep,jo sok fiu akar engem,pasim is van,de megis jarok myvipre..mert unatkozom ha nem took mit csianlni,es nezkedem a kepeket x)
2008. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban.Egy szép csajszi nincs rászorulva hogy chat-en ismerkedjen,a kisujját se kell mozdítania és úton útfélen ismerkednek vele.A 12 évesek még csak így tudnak találni valakit,de aki kicsúszott a korból 25-35 az is itt próbálkozik.Azt nem árultad el hogy te hány éves vagy,és miért chat-en akarsz ismerkedni?Veled is lehet valami gáz.
2008. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz,vannak fent szépek is,de az nem adja ki magát,csak akkor ha bejön neki valaki!Ne csak a myvip-et vedd figyelembe.
2008. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!