Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagypapámnak igaza volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagypapámnak igaza volt?

Figyelt kérdés
Aszonta sosem lehet teljesen bóldoggá tenni egy nőt mert ha tul tökéletes minden akkor elkezdik magukat emészteni hogy biztos félrejár a pali mert ennyire tökély nem lehet a dolog szoval elobb is egy lány kiirt egy kérdést agyondicsérte a pasiját de azon lovagol a pasi prostival vesztette el előtte mert el volt kenodve. A nok miert ilyenek?
2013. júl. 11. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

nagyapád rutinos öreg róka ... igaza van ... ezért fenn kell tartani bennük némi bizonytalanságot ;)


(a kérdést én is olvastam, és válaszoltam is a butájának)

2013. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs nem minden nő ilyen, annak a lánynak komolya gondjai vannak agyban N
2013. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami minimális stresszre szerintem mindenkinek szüksége van, ha minden tökéletes, azt hamar meg lehet unni, mert akkor mi az ami motiválna arra, hogy bármit is csináljak? Ha minden, de tényleg minden rendben lenne, az csak egy darabig lenne élvezhető, utána nem boldogság lenne amit érez az ember, hanem inkább apátia. Problémák kellenek - csak vannak az értelmesebb emberek, akik nem a saját kapcsolataikat teszik tönkre újabb problémák kreálásával, hanem keresnek már meglévőket (pl. a világban, munkahelyen, vagy kitűznek mindig valami célt, vagy ilyenek), és azokkal foglalkoznak. Szerintem egy kapcsolatnak pont hogy a nyugalomról, egyszerűségről kellene szólnia, nem az idegeskedésről, amit az első írt, az nekem nem tetszene, ha bizonytalannak érezném magamat valaki miatt, akár az ismerkedési időszakban, akár már a kapcsolat alatt, úgy gondolnám, nem illünk össze az illetővel és hagynám a francba. Aztán vannak az ilyen gyépések akiket hidegen hagy minden rajtuk kívül eső dolog, csak magukkal vannak elfoglalva, csak a saját problémáik elég izgalmasak nekik, a többi "nem az ő dolguk, majd valaki más megoldja". Ők azok akik hajlamosabbak minden apróságon fennakadni.
2013. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!