Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem el a kedvét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem el a kedvét a zaklatástól?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jártam egy rövid ideig. Ezalatt is belém szeretett. Lezártam a "kapcsolatunkat", mert nem láttam a jövőjét és azóta zaklat mindenféle formában. Letiltottam facebookról, mert oda nem illő dolgokat írt folyton, hiába nem válaszoltam. Estére 42 nem fogadott hívásom volt a telón. Na mondom, ma felveszem és lebeszélem a további hívásokról. Találkozni akar, meg miden, de én nem. Fenyeget a testvéreimmel, meg azzal, hogy megveret, ha nem találkozok vele most azonnal. Márpedig semmi kedvem egy kétségbeesett, ki nem számítható hisztigéppel találkozni. Nem hiszem, hogy enélkül nem tud továbblépni. Hogy vegyem el a kedvét a további zaklatástól?
2013. júl. 10. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj hátra kettőt, és B*ZD POFÁN!
2013. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy felvetted a megveretéssel fenyegetős beszélgetést, és mész a rendőrségre távoltartásiért, ha nem száll le rólad.

(Ez mondjuk kevés lenne egy távoltartásihoz, de ezt neki nem kell tudnia)

2013. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add meg a telefonszámát légyszi.
2013. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendőrséget hívd fel, majd elmegy a kedve azt garantálom!
2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!