Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ezt randinak vegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezt randinak vegyem?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt akivel régebben találkozgattam csak akkor nem igazán érdekelt és egy ideig nem is találkoztunk utána. De most újra találkozunk (régen sem jártunk) nem tudom kezdeményezzek e nála csókot mert mostanában félreérthető jeleket küld. Gyakran beszél más srácokról, hogy jaj de rendes meg ilyenek, meg hogy milyen kár hogy ki ment külföldre bla bla. Lehet csak barátok de akkor lehet én is csak egy barát vagyok neki nem tudom. Túl féltékeny lennék?

Meg mikor hanyagolom akkor ír gyakran hogy miért szarom le, és azért mert mikor én írok neki kb alig ír meg beszél barátnőivel, nem tudom mit vár. Szerintetek randevúnak vegyem ezt az egészet?


2013. jún. 10. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny majd akkor legyél, ha jártok, addig semmi jogod rá.
2013. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jézusom, ha randinak szánod, akkor vedd randinak.

Neked kell eldöntened mit akarsz a lánytól.

Légy már férfi könyörgöm. Ha te magad sem tudod mit akarsz szerencsétlen lány, hogy tudja?

Légy konkrét, mond meg mit akarsz, még akkor is ha kikosaraznak.

Ez benne van a pakliban, de legalább tudod hányadán álltok.

2013. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!