Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem a neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem a neten egy férfivel, de mennyire bízhatok benne az én esetemben? Többi-lsd. Alul

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagyon tanácstalan vagyok most,mindenkinek más a véleménye erről a környezetemben,nem tudok dönteni.Megismertem néhány napja egy pasit a neten,én 28,ő 40éves,egyedül neveli a 2gyerekét.Nemsokára külföldön fog dolgozni,azt írta a jellemzésében,hogy tartós kapcsit már nem akar mert nincs értelme erre a kis időre,illetve megy ki néhány napra,és örülne ha valaki vele menne,nem szexuális értelemben,csak hogy ne egyedül kelljen körbenéznie a várost,miközben elrendezi a munkájával kapcsolatos dolgokat,mert ha sikerül neki,ő kinn is akar maradni.Én javasoltam hogy beszéljünk telefonon,mert a képek alapján kíváncsi voltam rá.Sokat beszélgettünk,intelligens embernek tartom,egy hullámhosszon vagyunk.Találkoztunk élőben is,szimpatikus volt ott is.Úgy gondoltam volna kedvem vele arra a néhány napra elutazni vele,valamiért vonzódok hozzá.Viszont kíváncsi voltam mások véleményére is,ezért megmutattam nekik ennek a pasinak az iwiw-es adatlapját.Sokan azt mondták a fotókról,hogy bizony tisztán látszik mennyire megbízhatatlan,itt bűzlik valami hogy csak így el akar hívni valakit külföldre ilyen rövid ismeretség után,elveszi majd az irataimat,kiszolgáltatott helyzetben leszek,és majd elad valakinek,mert most már egyre rafináltabbak az ilyen pasik,nem kecsegtetnek nagyon jó állással,mert ezt már senki nem veszi be,hanem alattomos módon hálózzák be az áldozatot.Egy ismerősöm azt mondta tuti hogy hazudik mindenben,lehet még családja sincs.Biztos hogy nem szentéletű,de valahogy ezt nem tudom elképzelni róla,mert akkor nagyon jól hazudik ha még én se szúrom ki.Kérdem én:egy pasi,aki mondjuk lányok eladásával foglalkozik,felrakja a fotóit,adatait az iwiw-re?Vagy pont ettől nem lesz gyanús?Próbáltam kihúzni belőle hátha ezzel foglalkozik,de ő azt mondja soha nem csinált ilyet,megérti ha bizonytalan vagyok,nem kötelező vele mennem...de mi van ha ez is álca,és így biztos vele akarok menni...Van egy jóslással foglalkozó ismerősöm,azt mondta nagyon pórul járok ha elmegyek,senki nem fog tudni nekem segíteni.1-2napom van rá hogy ezt eldöntsem:szívem szerint mennék,végre kimozdulnék kicsit,romantikus lenne,de bennem van a félsz,mert ha tényleg úgy lesz ahogy mondták nekem,akkor nagyon megszívom.Milyen biztonsági előkészületeket tudnátok javasolni,vagy hogy lehet egy ilyen dolgot eldönteni?Pedig már úgy beleéltem magam ebbe az egészbe,és örültem hogy végre megismertem valakit,aki a kinézete ellenére normális beállítottságú:(
2009. okt. 18. 03:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sok emberben nem lehet megbízni,tény.Viszont a netről volt az utolsó 2hosszú kapcsolatom is,meg kellett adnom valamennyi esélyt a bizalomra,mert nem lett volna akkor semmi.Érdekes hogy egyikőtök sem írta azt,hogy ezt így látatlanban nehéz eldönteni,ahhoz meg kellene ismerni a pasit.Hallgatok magamra,elmegyek ha már ennyire akarom ezt a dolgot,és elmondhatom hogy az én döntésem volt,senki nem hibáztatható,és ha nekem lesz igazam,akkor ezentúl csak magamban fogok bízni.
2009. okt. 18. 14:09
 12/19 anonim ***** válasza:

1. Pár napja ismersz valakit - interneten keresztül.

2. Még egyszer sem találkoztál vele személyesen. Mindenkiről lehet szépeket mondani, jó képeket csinálni. Honnan tudod, milyen a valóságban, hogy viselkedik az emberekkel?

3. Mindezek után elmennél vele külföldre (bár azt nem írtad hova), ahol meg valószínűleg ki lennél szolgáltatva neki. "Nem szexre kellesz" - persze, hogy nem, de ne csodálkozz, ha azért bepróbálkozik 1X, 2X, meg még minden nap párszor.


Te döntesz az igaz, csak szerintem Téged némileg elvakított a rózsaszín köd, meg a szeretethiány. Csak meg ne bánd!


U.i.:Ha majd épségben hazaérsz, azért írj már pár dolgot, hogy egyben vagy-e!

2009. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nah akkor elmondanám,hogy én is ugyanebbena cipőben járok,mint a kérdés ki irója,annyi különbségel,hogy mi 2hónapja irunk,és még nem taliztunk,de már annyira szeretjük egymást igy is,hogy feleségül akar venni..Az én környezetem is hüjének néz,de én mindig is a szivemre hallgattam,és most is arra fogok..lesz ami lesz.Amúgy meg igen,én is tudom hogy erről is mint mindenről:megoszlanak a vélemények,de én pl ismerek személyesen egy olyan párt,aki cseten jött össze,és a fiú erdélyi magyar.2éve együtt vanak,IMÁDJÁK egymást.Lelkileg én is már VELE vagyok...igen..(Marosvásárhelyen..)Szerintem sikeresek is sokanvannak-kikrőlnem is sejtenénk..
2009. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ok. Te csak hallgass a szivedre. Egyik baratnom is ossze iesmerkedet egy hapsival .Mar elso alkalommal gyerekekrol hazasagrol beszelt. legkozelebb egy hotelban szaltak meg a buli utan, es mikor a lany hirtelen vissza jott a furdoszobabol a fiu az o penztalcajat tartotta a kezeben .Ez nem volt eleg masnap folhivta a fiut egy lany beleszolt hogy en vagyok a baratnoje....Tehat csak a penze kellet volna. Elozoleg elveszett a bankartyaja es utolag kiderult hogy a vacsit is a baratnom bankszamlajarol fizette az urge. Probald csak hatha neked is akad egy ilyen komoly udvarlo aki mar latatlanban megkerte a kezed..... Ez mar igazi szerelem . Hany eves vagy?????Neha azert gondolkozol is ?????
2009. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Szia.Hogy a kérdésedre válaszoljak rögtön:30 vagyok.És csak mert a barátnőd pórul járt az ürgével,nem indok hogy én is óvakodjak a szerelmemtől e téren ,már ne is haragudj,annál jobban ismerem őt,minthogy ugyanez történhetne köztünk!

Egyébként a tali pont a pénz hiánya miatt eltolódik,és függetlenül az anyagi helyzetünktől ugyanúgy várjuk a pillanatot amikor végre megcsókolhatjuk egymást..:P

A barátnődnek meg kicsit jobban ki kellene ismernie az ürgéit,mielőtt idáig jutna..!sorry

2009. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Remelem van bankkartyad,akkor mar nem kell sokaig varni a penzre.Adj elet jel magadrol.,ha meg a kezed fol tudod emelni. Felre a viccel, komolyan aggodom miatad. En nem akarok neked rosszat.
2009. dec. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Januárban melátogatom Romániában.Ha nem irok utánna ide,na akkor kezdj el aggódni..:D

Na de komolyan mondom,azért nem vagyok rossz ember ismerő,és mi 4 hónapja irunk,Nemtudom,ők meddig irtak tali előtt?

2009. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok,én vagyok ennek a kérdésnek a feltevője...Nagyon örülök hogy a megérzéseimre hallgattam,és nem azokra akik ellene voltak ennek a pasinak.Elutaztunk,nagyon jól éreztük magunkat,és tényleg olyan normális pasi,ahogy azt éreztem kezdettől fogva.A kapcsolatunk azóta sem szakadt meg,úgy érzem egyre jobban kötődünk egymáshoz,megismertem már a környezetét is,szóval minden rendben,és már csak nevetek a kezdeti gondolataimon:)Úgyhogy csak azt tudom tanácsolni,hogy vannak normális pasik a neten is,és aki így akar ismerkedni,nyugodtan tegye,persze azért nyitva legyen a szeme...:)
2009. dec. 29. 00:05
 19/19 anonim ***** válasza:
Orulok hogy minden jol alakult koztettek.Kivanom hogy sokaig igy maradjon ,aszt hiszem megerdemled a boldogsagot, kitarto volta.En az vagyok aki a legjobban aggodot miatad.
2010. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!