Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem a neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem a neten egy férfivel, de mennyire bízhatok benne az én esetemben? Többi-lsd. Alul

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagyon tanácstalan vagyok most,mindenkinek más a véleménye erről a környezetemben,nem tudok dönteni.Megismertem néhány napja egy pasit a neten,én 28,ő 40éves,egyedül neveli a 2gyerekét.Nemsokára külföldön fog dolgozni,azt írta a jellemzésében,hogy tartós kapcsit már nem akar mert nincs értelme erre a kis időre,illetve megy ki néhány napra,és örülne ha valaki vele menne,nem szexuális értelemben,csak hogy ne egyedül kelljen körbenéznie a várost,miközben elrendezi a munkájával kapcsolatos dolgokat,mert ha sikerül neki,ő kinn is akar maradni.Én javasoltam hogy beszéljünk telefonon,mert a képek alapján kíváncsi voltam rá.Sokat beszélgettünk,intelligens embernek tartom,egy hullámhosszon vagyunk.Találkoztunk élőben is,szimpatikus volt ott is.Úgy gondoltam volna kedvem vele arra a néhány napra elutazni vele,valamiért vonzódok hozzá.Viszont kíváncsi voltam mások véleményére is,ezért megmutattam nekik ennek a pasinak az iwiw-es adatlapját.Sokan azt mondták a fotókról,hogy bizony tisztán látszik mennyire megbízhatatlan,itt bűzlik valami hogy csak így el akar hívni valakit külföldre ilyen rövid ismeretség után,elveszi majd az irataimat,kiszolgáltatott helyzetben leszek,és majd elad valakinek,mert most már egyre rafináltabbak az ilyen pasik,nem kecsegtetnek nagyon jó állással,mert ezt már senki nem veszi be,hanem alattomos módon hálózzák be az áldozatot.Egy ismerősöm azt mondta tuti hogy hazudik mindenben,lehet még családja sincs.Biztos hogy nem szentéletű,de valahogy ezt nem tudom elképzelni róla,mert akkor nagyon jól hazudik ha még én se szúrom ki.Kérdem én:egy pasi,aki mondjuk lányok eladásával foglalkozik,felrakja a fotóit,adatait az iwiw-re?Vagy pont ettől nem lesz gyanús?Próbáltam kihúzni belőle hátha ezzel foglalkozik,de ő azt mondja soha nem csinált ilyet,megérti ha bizonytalan vagyok,nem kötelező vele mennem...de mi van ha ez is álca,és így biztos vele akarok menni...Van egy jóslással foglalkozó ismerősöm,azt mondta nagyon pórul járok ha elmegyek,senki nem fog tudni nekem segíteni.1-2napom van rá hogy ezt eldöntsem:szívem szerint mennék,végre kimozdulnék kicsit,romantikus lenne,de bennem van a félsz,mert ha tényleg úgy lesz ahogy mondták nekem,akkor nagyon megszívom.Milyen biztonsági előkészületeket tudnátok javasolni,vagy hogy lehet egy ilyen dolgot eldönteni?Pedig már úgy beleéltem magam ebbe az egészbe,és örültem hogy végre megismertem valakit,aki a kinézete ellenére normális beállítottságú:(
2009. okt. 18. 03:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne bizz meg benne...... Ez egy szelhamos .Te okos vagy es gondolta szep vagy hasznot akart huzni ...
2009. okt. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szelhamos.... Befog csapni.....
2009. okt. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már találkoztam olyan hapsikkal,akik bele akartak rángatni valami hülyeségbe,vagy mondtak nagyon szépnek tűnő hazugságokat,de ezeknél egyből kiszúrtam hogy kamusak.Viszont ilyen még nem volt hogy nincs valakivel szemben rossz érzésem,mégis azt mondják hogy itt gáz van.Most akkor nem jól működik a megérzésem?Figyeltem minden elmondott részletre,találtam a neten egy helyet,ahol felírta az üzenőfalra hogy iskolát keres a gyerekeinek ahol dolgozni fog...ha ez terv,akkor nagyon ki van találva ha ilyen apró részletre is figyel....
2009. okt. 18. 04:29
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Így ismerkedni anyám.

Meg az a kérdésfeltevés. Hogy egyik msn ismerős így gondolja másik meg úgy. Most ezzel már azitteni válaszolókat akarod befolyásolni?

Meg hogy mondjak is valamit. Ezek a nagy gondok elkerülhetőek ha nem neten keresnétek barátot.

2009. okt. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
En nem ismerlek de anyira aggodom miatad hogy el nem hiszed. Aszt hiszed majd eppen elmondja hogy mit csinal????? Maradj ott ahol vagy es ha akkar teged vissza jon erted .Hogy jobban megismerd. En az USA_ban elek a baratnom ismerkedet igy ferfiakkal Akkii a hetvegen soha meg elet jelt sem adtak magukrol tel komp. minden kizarva es a vegen mind vagy nos volt vagy eppen jegyben allt valakivel. Itt meg nem volt veszteni valo ,idoben mindig kiderultek a szemetsegek.nagyon ovatosnak kell lenni...
2009. okt. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem hagyatkozhatsz csak a megerzeseidre. Minden ember mas egyeniseg es te sem ismerhetsz mindenkit . Nem vagy te meg azert anyira tapasztalt.Engem 45 evesen torbe csaltak mostmar tudom atlatszo volt, amit akkor meg nem sejtettem es pillanatok allatt 2 pasi volt "nagyon a kozelembe"
2009. okt. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet igazat is mond, de az is lehet, hogy hazudik. A jó hazudozó minden apró részletre figyel. Azok aki azt írták, hogy van abban valami ha kimész lehet soha nem jössz haza. Igen az ilyen már nem úgy működik mint régen. Nem konkrét ajánlattal jönnek és most már egyre rafináltabban csinálják az ilyen dolgokat. Javaslat, hogy hagy menjen ő ki egyedül. Lehet ismerkedni neten, de nagyon óvatosnak kell lenni. Inkább olyan férfival ismerkedj aki itthon is marad.
2009. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez ijesztően hangzik...és ahogy az előző válaszoló is írta, fura módon, de én is aggódom Érted, annak ellenére, h nem is ismerlek. Ha nem bízol meg benne, kételyeid vannak, hogy lehet hazudik...akk szerintem ne menj Vele. De nekem eleve már az is furán hangzik, hogy keres valakit, aki kimehetne Vele körbenézni, h ne egyedül kelljen...
2009. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jól gondold át, nehogy egy ,,rossz lépés,, ...és az életedet teszed tönkre, egy kaland miatt...
2009. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
,,Megismertem NÉHÁNY NAPJA egy pasit a neten". Mondd, 28 évesen hogy lehet ennyi eszed, hogy egyáltalán fontolóra veszed hogy kimenj-e egy vadidegen pasival, ráadásul sokan arra bíztatnak, maradj a helyeden, ne menj sehova. Ha kimész, és pórul jársz, meg is érdemled!!!
2009. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!