Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy irjak ra egy olyan fiura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjak ra egy olyan fiura facebookon aki nem ismer?

Figyelt kérdés
O egy masik varosban lakik kb 30 percre tolem. Neha szoktam latni a barataival es nagyon megtetszett, sajnos o nem ismer, ezert legeloszor facebookon beszelgetnek vele, de nincs semmi jo otletem.. Hogy irjak ra ?
2013. júl. 5. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Dugunk?
2013. júl. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát legjobb út az egyenes. "Szia! Még nem ismerjük egymást, de a képeid alapján nagyon szimpatikus vagy nekem. Van kedved beszélgetni? "
2013. júl. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Veletlenul nem ismerjuk egymast, nekem annyira ismeros vagy?
2013. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na csááá mi a helyzet ? Épp most loptam el fater kocsiját először beugrok a dealeremhez de utána elmegyek felétek is nem jössz ki ? :D engem levennél a lábamról !
2013. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van itt pár jó ötlet. De azt is megcsinálhatnád hogy rá írsz szimplán annyit hogy " sziaaa na mizu??? :D " aztán utána írod hogy bocsi nem neked akartam írni, hanem egyik barátnőmnek remélem nem gond. Aztán elkezdtek beszélgetni.:) Eléggé baromságnak tűnik de én megpróbálnám veszíteni nem veszítenék semmit! :D Egy próbát megér.
2013. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!