Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Buta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Buta, bögyös szőke, pénzéhes vagy kismellű, kedves, jószívű, értelmes barna nő?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 16:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon egyszerű a válasz! Az első számú csaj a pasiknak mindíg főleg csak a szexre fog kelleni! Meg egyéjszakás kalandokra, mert ép eszű emnber hosszútávra nem tervez egy ilyennel.


A 2. számú hölggyel hosszútávra is lehet tervezni:D Ép eszű ember az iylen hőt többe nézi.

2009. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
hát..remélem is,hogy így lesz:)
2009. okt. 15. 17:36
 13/33 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés elég egyértelmű, ezért arra nem is válaszolok, azt viszont hozzátenném, hogy "bögyös szőkék" között is van kedves és okos, míg barnából is van rengeteg pénzéhes, ostoba p*csa. Csak manapság minden a külsőségekről szól...
2009. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
32%

Jajj, te kis általánosító kis irigy barna pi**a. Már bocs.

Aki irigy, annál rosszabb nőszemély nem kell.

Rám is irigy lennél?

Szép, kedves, vékony, normális mellű, hosszú, szőke hajú, nem pénzéhes, és nem vagyok buta.


Aki irigy, az a buta. Ne haragudj, nézz magadba.

2009. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
30%

ja a bögyös szőke nőiesebb, jobb nő, mint te???

Téged majd jól kihasználnak, a bögyös szőkét, meg elkényeztetik.

Mert ő nem irigy és nem ő a rosszindulatú, hanem te. Ja, és még le is nézed. Ismerem az ilyen nőket.

2009. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
53%
a Barna nők nem jönnek be :/ olyan érzésem van mint ha cigány lenne. Jöhet a lepontozás mert kifejtettem a véleményemet és sokaknak nem fog tetszeni, mert nem bíztatom.
2009. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
hát..még ezt se hallottam,mi lehet a véleményed a fekete hajú nőkről:)
2009. okt. 16. 11:06
 18/33 A kérdező kommentje:

biztos tudtok olvasni kedves szőke nőtársaim,itt konkrétan egy csajról beszélek...de akinek nem inge...tudjátok,van egy ilyen mondás

irigy meg mire lehetnék? pénzért"vehetek" nagyobb melleket,parfümöt,ruhákat,amiket ő megkap az épp aktuális faszijaitól,de sajna ő észt nem kap,és a szépség meg a nagy mell mögött nincs tartalom....

2009. okt. 16. 11:10
 19/33 anonim ***** válasza:
91%

Én egy barna állítólag néha egészen gonosz:DBögyös és pénzéhes nő vagyok,két diplomával meg számtalan okj-s vizsgával.NA de nem úgy pénzéhes hogy pasizás téren,hanem éjt nap alá téve dolgozok a vállalkozásomban mert mindig többet akarok.:DHát engem most is szeretnek akkor is szeretek mikor ugyanez voltam szőke kivitelbe....Mármint nem csak dugásra kellettem.

KEdves kérdező:elhiszem hogy szar annak a lánynak a puszta gondolata is.Én azóta nem mérgelődök ezen mióta rájöttem hogy nem olyan hülyék és buták ők.Míg te meg én gürizünk a ruháért a parfümért addig ő ezt mind megkapja és semmit nem csinál csak éli az életét.Szóval nem hinném hogy olyan buták.

2009. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy lányról van szó kérlek ne általánosíts, mert rengeteg értelmes, kedves, jószívű... szőke nő (is) van!!!
2009. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!