Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Buta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Buta, bögyös szőke, pénzéhes vagy kismellű, kedves, jószívű, értelmes barna nő?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 16:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

A választás szerintem két dologtól függ:

- milyen "célra kell" az illető hölgyemény

- a pasi értelmi színvonala (kinek mi a fontos)

2009. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Alapból nem tetszenek a bögyös nők, a szőkével semmi bajom, egy éjszakára meg tökmindegy, hogy okos-e,vagy buta, illetve hogy pénzéhes-e, vagy nem...

Szerintem nem lehet általánosítani, mert minden élethelyzet egyedi.

2009. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
40%

annyira nyilvánvaló hogy te vagy kismellű, kedves, jószívű, értelmes barna nő......

mindenkinek más az izlés világa biztos érted is sokan odavannak meg vissza...

2009. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
pusztán izlés kérdése és hogy kinek mi számít egy nőben hiszen egy buta nővel is jól ellehet lenni de egy kis mellet is szerethet valaki jobban mint egy nagy mellet !remélem értitek mire akarok kijukadni :P
2009. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
nem a mellméret határozza meg hogy milyen sikered lesz a pasiknál...
2009. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
igen,talált,én vagyok a barna:) ez a csaj szép,szőke,nagymellű és sajnos pénzéhes...csak azt nézi,kinek mennyi pénze van,milyen kocsija,mit kaphat az adott pasitól,ez szerintem undorító...ráadásul általában nem csak egy hapija van...és néha kisebbségi érzésem van mellette...tudom,hogy nem kéne..de ez van
2009. okt. 15. 16:50
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
Szőkét!
2009. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Jó ég! Remélem, nem irigykedsz a szőkére? Legyél csak olyan amilyen vagy! Az ilyen szőke, pénzéhes bögyösökből lesznek a megöregedni képtelen, 50 évesen is 20-nak kinézni akaró kiégett, magányos öreglányok! Megérdemlik egymást azokkal a pasikkal, akik forognak körülötte!
2009. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
Az én feleségem kismellű, barna, értelmes és jószívű is... mind megvan, de ez számomra mind pozitív tulajdonság. :)
2009. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
hát...ennek örülök...pénzért lehetne nagyobb mellem,de az ilyen nők pénzért észt sajna nem kapnak:)
2009. okt. 15. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!