Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen érthetetlen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen érthetetlen és ostoba minden nő nemű lény?

Figyelt kérdés
komolyan lehetetlen kiigazodni rajtuk vagy megérteni őket, nem tudják mit akarnak de ha nem kapják meg akkor az nem tetszik nekik, ha bikiniben vannak és rájuk nézel oké, de ha fehérneműben az már baj, olyat ruhát hordanak hogy látszódjon a dekoltázsuk, de ha bámulod beszól, rinyálnak hogy olyan pasi kell nekik aki megértő, figyelmes, lovagias, romantikus bla bla bla de csak a jóképű, a gazgad meg a menő pasik kellenek nekik akik egy jobb szexpartnerét dobják őket... én komolyan mondom jobban értem a részecskefizikát mint a nőket
2013. jún. 24. 20:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
71%
Babám ennyire unatkozol? Mennyél inkább bujócskázni. Itt az egyetlen ostoba ember az te vagy,vagyis inkább semmire kellő vagy!
2013. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 belbolyhocska ***** válasza:
77%

Lehet, hogy nem a nőkkel van a baj... Hanem azzal, aki elhordja őket minden szar szemétnek, amiért nem tudja őket "kezelni".

Igen, és kirakjuk a csöcseinket, ha akarjuk, de nem feltétlenül neked. Nők vagyunk, ennyi... ;)

2013. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
28%

"de nem feltétlenül neked"


Hát ja nem is az átlagembernek hanem a bunkó/gyurma alfáknak akiknek szókincse 27 féle káromkodás, 3 "tájszólás" - dikmá, háde, dihaj - meg pár trendi szó.

2013. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
70%

"bunkó/gyurma alfáknak akiknek szókincse 27 féle káromkodás, 3 "tájszólás" - dikmá, háde, dihaj - meg pár trendi szó."


Komolyan azt hiszed, hogy értelmes nőnek kell egy ilyen "férfi"?

2013. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
68%

Hát ja nem is az átlagembernek hanem a bunkó/

gyurma alfáknak akiknek szókincse 27 féle

káromkodás, 3 "tájszólás" - dikmá, háde, dihaj -

meg pár trendi szó.


Ez meg van mondva mert,végülis csak az ilyeneknek vannak szép nőik.

De kérdem én te miért nem leszel akkor ilyen?

2013. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
50%
Ahhoz le kellene adnom kb 50 IQ pontot, hogy elérjem a gyurmáknál megszokott 70-es szintet. Szókincsem is vissza kellene szorítanom a nevetégesen alacsony szintre, utána pedig meg kellene tanulnom a "trendi" beszédet. Hánynék magamtól.
2013. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
64%
Én meg egyaránt hányok a te fajtádtól és az általad lefestett türhő paraszt gyurmás fajtától is.
2013. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
10%
Azért a Te fajtád se semmi... Kocka.
2013. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
81%
Jah persze,am nem látszik meg rajtad h annyira intelligens lennél mert,ha az lennél akk nem beszélnél ilyen bődületes b aromságokat, tudod mi vagy te? Anyuci kedvence,egy kis anyámasszony katonája.
2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Legalább nekem nincsenek problémáim az ellenkező nem megítélésével, sem az önbizalmammal, nincs szükséges arrogáns általánosításokra, és képes vagyok tükörbe nézni.
2013. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!