Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogamzásgátlótól hízhat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól hízhat az ember?

Figyelt kérdés
Én még sosem szedtem fogamzásgátló tablettát, de kíváncsi volnék erre.
2009. okt. 8. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szinte biztos hogy hízni fogsz. mondjuk a hormonszint mértékétől is függ:\
2009. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, hízhatsz, megváltoztatja a szervezeted hormonháztartását. Általában majdnem mindenki hízik tőle valamennyit, ki többet, ki kevesebbet...
2009. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2009. okt. 8. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Kórházban találkoztam egy csajjal aki a fogamzásgátlótól úgy elhízott hogy 60 kilósan kezdte és lett belőle 100-on felüli :S
2009. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kétségbeesni. Azt rögtön érzed vagyis az első hónapban hogy neked jó vagy nem jó. Ha annyira hízol mint aki 100 kilós lett, akkor nem kell megvárni. Én 60 kilósan kezdtem, lettem 70, ezért változtattam visszamentem 60-62re, azóta is szedtem most vagyok 57. Abba kellett hagynom betegség miatt, de maradtam 57-58. ennyi. Figyeld önmagad és nem lesz gond. :)
2009. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ki az a hulye, aki megvarja a 4o kg plusszt???? én fél éve szedem, és nem hiztam. alacsony hormontartalmut kérj. az első 3 válaszolo fogadni nem szedett még fog. gatlot, és most csak ijesztgetnek.
2009. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát.. tény, hogy megijesztettek, de inkább a többségre hallgatok.
2009. okt. 9. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
ne hallgass senkire. ki kell probalni. az első hónapban észreveszed h nem jo. amugy h védekeztek?
2009. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Óvszer. De nem szeretjük a barátommal, ezért érdeklődöm a fogamzásgátló tabletta után.
2009. okt. 9. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:
a lenyeg h amig nem kezdesz el tablettat szedni, hasznaljatok ovszert. ne csinaljatok olyat h " de csak 1 picit berakta h érezzuk h az milyen érzés ", az nem biztonsagos. menj el orvoshoz, ő majd minden elmagyaráz neked a tabival kapcs.
2009. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!