Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányok stílusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a lányok stílusa itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Nézem a magukat lánynak kiadók válaszait itt az oldalon, és egész egyszerűen le vagyok döbbenve rajtuk! Olyan stílusú némelyik, hogy még egy katonai parancsnok meglehetősen érzéketlen és nyers stílusával is vetekszik erősen! Lányok ők egyáltalán, mert ha igen, akkor az döbbenetes, képtelen vagyok ezt elfogadni, hogy ennyire érzéketlenek, és lekezelőek a lányok, de miért? Vagy csak frusztrációt vezetnek le ezekkel? Mielőtt kérdezitek, az ún "lúzer" srácok kérdéseire adott válaszaikra gondolok itt elsősorban!

2013. máj. 31. 21:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Te is egy vagy az ún. lúzer srácok közül?


Mert férfiatlan, hogy leállnak itt nyafogni, és ez sokat elárul arról is, hogy miért lúzerek. Nem azért mert csórók, csúfak, kövérek vagy soványak, hanem mert szánalmas a hozzáállásuk. Persze a hibát sosem magukban keresik, hanem a lányok azok akik EGYTŐL EGYIG felszínesek.

Gondolj már bele, miféle férfiember az, aki neki áll sajnáltatni magát egy netes oldalon


"Lányok ők egyáltalán (...) döbbenetes, képtelen vagyok ezt elfogadni, hogy ennyire érzéketlenek, és lekezelőek a lányok" Na látod! Ez is a hímsovinizmus egy gusztustalan megnyilvánulása. Egy lány miért ne lehetne érzéketlen, nyers, lekezelő? Vagy ez csak a férfiak kiváltsága? Mindenesetre még mi is férfiasabbak vagyunk, mint az itteni "lúzer srácok"...

2013. okt. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!