Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányok stílusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a lányok stílusa itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Nézem a magukat lánynak kiadók válaszait itt az oldalon, és egész egyszerűen le vagyok döbbenve rajtuk! Olyan stílusú némelyik, hogy még egy katonai parancsnok meglehetősen érzéketlen és nyers stílusával is vetekszik erősen! Lányok ők egyáltalán, mert ha igen, akkor az döbbenetes, képtelen vagyok ezt elfogadni, hogy ennyire érzéketlenek, és lekezelőek a lányok, de miért? Vagy csak frusztrációt vezetnek le ezekkel? Mielőtt kérdezitek, az ún "lúzer" srácok kérdéseire adott válaszaikra gondolok itt elsősorban!

2013. máj. 31. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem. Arra tippelnék, hogy valszeg a realityben őket is ugyanúgy lekezelik és így akarják levezetni.
2013. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Brigit aztán békén lehet hagyni!
2013. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Élőben más vagyok, de az ún. lúzer srácok napi 10 kérdésétől a falramászok. Még is mitől kellene empatikusnak lennem? Attól, hogy ő a b@lfasz és ezért kapásból ribiznek le minden lányt? Minden nőt általánosítanak, lehordanak mindennek és akkor még én pátyolgassam? Nemár...
2013. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha kedvesen mondanák meg,akkor nem jutna el az agyukig.
2013. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez fokozatosan alakult ki. Az első kérdéseknél még minden lány megpróbálta szépen elmagyarázni, hogy nem az a nők célja, hogy tönkretegyék ezeknek a srácoknak az életét, viszont másképp kellene próbálkozni, pl. nem ajtóstul rontani a házba, illetve hogy ne sajnáltassák magukat.


Erre következetesen az volt a válasz, hogy deeee, a csúnya gonosz nők az okai mindennek. És a kérdéseket újra és újra kiírják. Na ezt idővel megunja az ember lánya, és egy idő után csípőből leoltja a kérdezőt.

2013. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
sokkterápia!
2013. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Pont, mint ahogy #5 és #6 írta. eleinte még én is szépen próbáltam elmagyarázni a dolgokat, segíteni, aztán mikor már sokadjára el lett küldve a francba, meg nagyjából meg se hallották, akkor besokalltam. Már vagy 2 éve látogatom az oldalt és kb. most jutottam el addig.

Meguntam a szánalmas siránkozást, amit itt egyesek produkálnak és mostmár nem fogalmazok szépen, csak leényegretörően és nyersen.

2013. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Ezek a "lúzer" srácok csak maguknak köszönhetik amit itt kapnak. Fölösleges mentegetni őket, 99%-uk tényleg életképtelen. Mondom ezt úgy, hogy én is elég mulya gyerek vagyok...

Érdekes, volt itt nemrég egy srác, aki a világ legnagyobb lúzerének állította be magát, elhordta magát mindennek, hogy miért ennyire szerencsétlen. És mi volt az adalék? Hogy ő bizony akkor is randira hív egy nála úgymond jóval magasabban jegyzett lányt, ha az körberöhögi. Egy rossz szót nem szólt rá senki, épp ellenkezőleg. Ő az a bizonyos 1%. Elsírta ugyan a bánatát, de mégis erőt vett magán.

Az a 99% pedig akkor is az anyja szoknyája mögé bújik, ha a fütyköse már egy csaj szájában van. Az ilyenek mégis mit érdemelnének, ha már kismilliószor biztatva és bátorítva lettek, de mégsem engedik el azt a bizonyos szoknyát és bömbölnek mint egy óvodás?

2013. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 3 hete osztom az észt itt, és eleinte nagyon megértő és empatikus voltam... de már az én lelkem is kezd belefáradni az emberi ostobaságba... :(


Inkább passzolom az ilyen kérdéseket. Ide kevés a jó szó. Ide szakember kéne.

2013. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ostobaság?


legtöbbünknél inkább túlzott érzékenység,sérülékenység.

2013. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!