Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányok stílusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a lányok stílusa itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Nézem a magukat lánynak kiadók válaszait itt az oldalon, és egész egyszerűen le vagyok döbbenve rajtuk! Olyan stílusú némelyik, hogy még egy katonai parancsnok meglehetősen érzéketlen és nyers stílusával is vetekszik erősen! Lányok ők egyáltalán, mert ha igen, akkor az döbbenetes, képtelen vagyok ezt elfogadni, hogy ennyire érzéketlenek, és lekezelőek a lányok, de miért? Vagy csak frusztrációt vezetnek le ezekkel? Mielőtt kérdezitek, az ún "lúzer" srácok kérdéseire adott válaszaikra gondolok itt elsősorban!

2013. máj. 31. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mondhatni tapasztalatból írom, hogy az ilyen embereket pátyolgathatod, mentegetheted napestig, de nem fogsz elérni náluk változást. Mert akkor sohasem fogják elfogadni a másik véleményét, lehet hogy pont egy leoltás miatt fog végre magába nézni, és nem sajnáltatni magát minden 2. kérdésénél. Folyamatos szeretgetéssel és "jaj, minden rendben lesz, ne sírj"-al az életben nem jutnánk el semmire sem.
2013. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég harc edzett eme oldalon. Majd pár hetet eltöltesz itt aztán belejössz vagy lelépsz.
2013. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Eleinte kedves voltam, mostanra undorodom az itteni lúzer pasik vinnyogásától. Már tudom, hogy megérdemlik, amit az élettől kaptak.
2013. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én nem érdemlem meg utolsó
2013. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
persze... itt mind ezt hiszik.
2013. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azok az emberek ilyenek akiket már nagyon régen nem elégítettek ki!
2013. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
És vajon miért nincs aki kielégítette őket? saját hibájuk, tulajdonságaik miatt
2013. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, ők is hibásak érte, nem csak mindig mások
2013. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: az a hímnemű, aki idejön nyafogni napjában 10-szer, hogy a nőknek csak a magas/gazdag/kigyúrt/diplomás (megfelelő rész aláhúzandó; több válasz is megjelölhető) pasik jönnek be, az minden csak nem férfi. Egy férfit sem fogok pátyolgatni, ne legyen erre rászorulva. Pátyolgassa anyuci, vagy a haverok tajtrészegen, nekem mindegy. Itt kérdezzen, kérjen tanácsot, de ne vinnyogjon. (A fent említett "lúzer srácok" megnyilvánulásai végén kérdőjel van ugyan, de valójában a hiszti minősített esetei.)


A stílusom kétségkívül meglehetősen nyers, az életben is ilyen vagyok, aki szeret, többek között ezért teszi. Tudja, hogy határozott vagyok és őszinte, még akkor is, ha az az illetőnek nem esik a legjobban. De sosem vagyok gonosz vagy rosszindulatú.

2013. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kérdések 70%-át.


A rengeteg vinnyogós pár nélküli pasi kérdéseit, akik mást nem tudnak, csak nyavajogni itt, hogy ők csúnyák, lúzerek és örök magányra születtek. De a seggüket felemlni már nem képesek, mert nem ér annyit a sok felszínes és ostoba NŐ, akiknek csak a selyemhernyó pénzeszsák Adoniszok számítanak, és jaj, szegény tökéletes férfiak, mindig ők az áldozatok, mi meg a kegyetlenek. Mert egytől egyig minden nő ilyen r*banc, nincs kivétel, a saját anyád sem kivétel.


A másik véglet meg azok a férfiak, akik amúgy is csak a puncit látják minden nőben.


Egy ideig türelmes voltam, de ezek után érdemes-e? NEM.

2013. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!