Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Mivel az egyetlen fiú barátom (tényleg csak barát) elmondása szerint nem érti a helyzetet, gondoltam egy próbát megér itt a dolog.

Összeismerkedtem egy sráccal.

Találkozgattunk párszor, ott volt egy-egy haverja is, mikor összefutottunk. Iszogattunk, vagy csak taliztunk (például eljött elmondani, hogy sajnos nem tud velem eljönni egy rendezvényre és sajnálja). Egyik alkalommal az egyik haverja még egy kicsit meg is sértődött, mert a szóban forgó srác velem törődött, nem vele.

Aztán egyszer feljött a szobámba, ettünk, elhülyültünk és megcsókolt. Először furcsállottam, aztán kiderült, hogy csak meg akar dugni. De mikor mondtam neki, hogy esélytelen, akkor hagyta a dolgot, de még egy párszor megcsókolt és beszélgettünk.

Aztán egyszer felhívott éjszaka, hogy nem tud hol aludni, feljöhetne-e? Felengedtem, mondta, hogy éhes, enni is adtam neki (azt mondta, sose evett még ilyen finomat), főztem neki teát, adtam neki neocitrant, mert beteg volt, és azt mondta, velem akar aludni. Bepróbálkozott megint, de mondtam, hogy most éppen nem lehet. Aztán hanyagolta, de közben átkarolt, és ha csak egy kicsit is megmoccantam, azt hitte, ki akarok kelni az ágyból és magához ölelt még szorosabban. Aztán reggel lelépett.

Pár nap múlva felhívott, hogy lesz-e valami buli a városban, mondtam, hogy nem tudom, de megkérdezhetem, mire azt felelte, hogy "Annyira aranyos vagy, imádlak, imáááádlak, drágaságom!"

Pár nap múlva meg kiöntötte nekem a lelkét, hogy mennyi hülye ember zaklatja, örül, hogy engem megismert, és milyen egyedül van és kellene neki egy barátnő.

Majd rá két hétre megint felhívott, hogy már nincs kedve a barátaival lenni, feljöhetne-e? Feljött, átölelt és azt mondta, sose volt még ilyen rossz estéje, de most már jobban van, és a fülembe súgta, hogy imád. De mikor feljöttünk, már megkérdezte, hogy nem aludhatna-e másik ágyon? Meg azóta nem is láttam (ennek olyan három és fél hete), csak beszéltünk párszor. Ha csetelünk, alig akar visszaírni, múltkor mondta, hogy találkozzunk, de nem voltam a városban(a közelében sem), úgyhogy nem jött össze, azóta nem mondta. Nyáron külföldön leszek, ő pedig szeptemberben elköltözik Pestre.

Csak annyi a kérdéses, hogyha nem akar tőlem semmit, akkor miért csinálja ezt? Fiúk, ti szoktatok csak így kihasználni egy lányt vagy tényleg akartok is tőle valamit?



2013. máj. 31. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megakart csak dugni
2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pontosan
2013. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
tényleg csak meg akar dugni
2013. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%
Én is szoktam kedves lenni egy lánnyal csak azért, hogy megdugjam, aztán ha látom, hogy sehogy se kapható rá le se szarom őt.
2013. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!