Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén az egyik barátnőmmel elmegyünk egy közeli kis tóhoz. Van egy fiú, aki tetszik nekem, gondoltam rá, hogy elhívom, mert szereti a tavakat. Szerintetek jó ötlet?
2013. máj. 17. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon jó ötlet. Vigyetek szúnyogriasztót mert abból már nagyon sok lesz, bár nem tudom meddig maradtok de egy kis szalonna sütés keretében a tűznél még közel is ülhetsz hozzá.

23/F

2013. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az
2013. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem sokáig maradunk, még csak 12 évesek vagyunk.
2013. máj. 17. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor kérheted a b.nőd segítségét ha elmondhatod neki hogy tetszik a pasi és egy rövid alkalomra kettesben hagyhatna titeket valamilyen ürüggyel. Ha jó fej biztos megteszi.

23/F

2013. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tón vón jó!
2013. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!