Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és van egy 4 éves kisfiam (17 évesen megerőszakoltak és a baba meg maradt amit nem bánok mert csak az én gyerekem is ) már kérdezget hogy hol van az apukája meg mikor láthatja mindig azt mondom neki hogy külföldön dolgozik és majd hazajön! Tudom egy 4 éves gyereknek még most hiába mondom el nem érti meg de mit tegyek tanácstalan vagyok!
2013. máj. 16. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl jó ötlet azzal hitegetni, hogy egy nap.majd hazaér. Igaz, hogy még gyerek és nem értené meg a teljes igazságot, de az sem jó, hogy egy olyan dologban hisz, ami eleve nem is volt igaz sosem.
2013. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok phichológus meg le sem tudom írni ezt a szót, de neked egy ilyet kell megkeresned.

Csak azt nem értem, hogy nem tudtál utána esemény utánit bevenni ?

2013. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek mert amikor kiderül az igazság nagyon pofára fog esni szegény.
2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem be eseményutánit mert nem mondtam meg senkinek nem voltam orvosnál! Próbáltam túlenni magam rajta elfelejteni még csak rá sem gondolni. Magamba voltam zuhanva még az kellett volna hogy akkor húzgáljonka a rendőrök ilyen kihallgatásról olyanra elég volt később átélni ezt!
2013. máj. 16. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mond később el neki sz*r apa nélkül felnőni ,de túl fogja élni én is túléltem.
2013. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!