Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy régi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy régi lány barátom iránt érzek valamit, hogyan mondjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2-3 éve nagyon jóba vagyok egy lánnyal, aki nagyon tettszik nekem, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is így érez irántam. Mit kéne, hogy tegyek, hogy megtudjam, mit érez, és ne legyen annyira kínos. Ha nem jövök be neki, akkor is tartson tovább a barátságunk.

2013. máj. 14. 20:36
 1/4 anonim válasza:
csak ugy kerdezz ra h milyen tipusu pasik jonnek be neki... ne mondd el , hogy mirol van szo, mert ha nem jossz be neki akkor a baratsagnak annyi... hidd el... en is nagyon jol egyeztem egy pasival,sot olyanok voltunk mint valami nagyon jo testverek.. es aztan elmondta h nagyon tetszem neki es azutan mar abszolut nem ugy neztem ra mint egy baratra... kerultem,nem beszelgettunk..... tehat rossz dologra fordult minden
2013. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd megpróbálom ráterelni valahogy a témát.
2013. máj. 14. 20:46
 3/4 anonim válasza:

szerintem. :) beszélj egy barátjával/barátnőjével, aki jóban van a lánnyal, de nem annyira, hogy elmondja neki. mondd el a dolgot ennek a bizonyos barátnak/barátnőnek, és kérd meg hogy mondjon valami ilyesmit a kiszemeltednek: ,,Látom, hogy nagyon jóban vagy /neved/-del, tetszik neked?" Így megtudod, hogy tetszel-e neki, viszont ő nem tudja meg, hogy neked tetszik. Ha tetszel neki, akkor mondd el neki, hogy mit érzel, és akkor hajrááá, járjatok! :)


majd írj, hogy mit tettél, és hogy lett-e valami, szurkolok neked! :)

2013. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mond el neki,semmit nem veszitesz... aztan vallald a kovetkezmenyeket..:P
2013. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!