Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
10 cm magasságkülönbség nagyon sok, ha a lány a magasabb?
Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 15:38
1/9 anonim 



válasza:





Ha szeretitek egymást akkor még 110 cm sem sok.
2/9 anonim 



válasza:





Csaj vagyok és nekem sok lenne!
A pasi legyen magasabb!
4/9 anonim 



válasza:





Köztünk 8 centi volt (164-156), és évekig voltunk együtt boldogan.
Nem csak fizikailag lehet ám felnézni a férfira. ;) Vannak nem fizikai magasságok is, pl. tartásban, emberi értékben.
6/9 anonim 



válasza:





Engem zavarna. De ízlések és pofonok.
24L
7/9 anonim 



válasza:





Engem nagyon zavarna. Mondjuk én 169 vagyok, szóval az már elég alacsony srác, aki nálam 10 cm-rel kisebb.
Mondjuk nekem kifejezetten az tetszik, ha valaki nálam jóval magasabb, még az is csak elmegy, hogy egy magasak vagyunk, de persze az már nem nagy gond.
De egy sokkal alacsonyabb fiú mellett olyan furán érezném magam, főleg, ha magassarkút vennék :D
8/9 anonim 



válasza:





Igen. Minden lányt zavarna még 2 cm is, azt is, aki az ellenkezőjét állítja.
9/9 anonim 



válasza:





Ezt neked kell tudni :) Mert ez emberfüggő. Engem személy szerint zavar, ha én vagyok a magasabb, úgyhogy nálam még 1 cm is sok lenne :D 19/L
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!