Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is kikészít idegileg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kikészít idegileg, ha esélye sincs barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Bár én valószínűleg a legrosszabb helyzetben vagyok, mert alacsony vagyok, undorítóan dagadt és rettenetesen ocsmány. Ráadásul ki is csúsztam már az időből. Szóval kizárt, hogy elérjem az élet célját, hogy barátnőt szerezzek. Barátnő nélkül meg az egész élet értelmetlen, hiszen barátnő nélkül semmi boldogság nincs az életben.

2013. máj. 14. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És minek akarsz annyira görcsösen barátnőt? Ja azért mert még szűz vagy! Ezek szerint még sose könnyeztetted meg a kobrát! Nem játszottál zsebhokit a nyeles tojással! Mert ha igen, akkor már nem vagy szűz. Ha már lett volna barátnőd, akkor tudnád, hogy keményen meg kell érte dolgoznod. A nők sose tudják mit akarnak, de elvárják tőled, hogy kitaláld. És ha nem sikerül megharagszanak. Folyamatosan törődnöd kell velük. Programokat szervezhetsz mert ha elhanyagolod megcsal, elhagy. Érzelmileg zsarol, kihasznál. Nehéz megtalálni az igazit, de azzal hogy sikerül nem dőlhetsz hátra a fotelben na most már minden ok. Az egész hátralévő életedben tenned kell azért hogy veled maradjon. És az eredmény? CSALÁD, SZERETET (néha veszekedés majd szexel fűszerezett kibékülés) OTTHON. Tehát a barátnő csak az első lépés a boldogság felé vezető rögös úton!
2013. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11: De látod, a boldogság mégis csak ott kezdődik, hogy barátnő. Viszont olyan ocsmány a külsőm, hogy egy lány sem bír megmaradni a közelemben, mert elkapja őket a hányinger. Szóval ha találnék végre egy barátnőt, aki el tudja fogadni a külsőm, onnantól már sínen lenne minden. Ugyanis akkor máris túl vagyok a legnagyobb akadályon. És ha már nem számít a külső... akkor nincs az, amit meg ne tudnék valósítani. Nagyon reálisan látom magam, és tudom, hogy amit a sors elvett tőlem a külsőm miatt, azt más értékekben kaptam vissza. Olyan értékeket kaptam cserébe amik a sikerre predesztinálnak.
2013. máj. 26. 09:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Látod, akkor mégse bánt el veled olyan csúnyán a sors! Az egyensúly megmaradt. Annak, hogy szaknailag sikeres vagy anyagi vonzata is van. És tudod minnél érettebbek a nők, annál fontosabb lessz számukra az anyagi biztonság. Vagyis a teenager csajok csak a szépfiúkra buknak. Ott még nem fontos a pénz. Később már jó ha van, de azért jól is nézzen ki. Aztán már nem kell George Clooneynak lennie, de tudjon biztos anyagi hátteret biztosítani. A sok pénz idővel megszépít! Elgondolkoztál már azon, hogy egy prosti által tapasztalatokat szerezz? Akkor a nőket is jobban kielégíthetnéd. Igaz ott a fertőzés veszélye!
2013. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A prostituáltaknál a fertőzés veszélye izgat a legkevésbé. Megfelelő védekezés mellett a megbetegedési kockázat, mondjuk egy lakásban fogadó örömlány esetében elhanyagolható. Viszont a pszichés tényező nem. Nem tudnék a tükörbe nézni, ha egyszer elmennék egy prostihoz. Vannak bizonyos elveim az életben, amikhez mindenáron ragaszkodok.
2013. máj. 27. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!